Mos u çudisni, Berisha shfrenon fantazinë: Balili ka videot e orgjive të Norieges dhe tre ministrave

Sali Berisha duket se dot ka shfrenuar fantazinë e tij.

Përmes një mesazhi të shpërndarë në rrjetin social Facebook, ai thotë se “qytetari dixhital” e ka informuar se Klement Balili posedon video të orgjive që sipas tij kanë si personazh kryeministrin Edi Rama.

Ish-kryeministri thotë se veç tyre, Balili ka regjistruar edhe tre ministra kur kanë kryer marrëdhenie seksuale.

Në fakt rreferuar situatës ku shtetasi Klement Balili është duke u kërkuar ndërkombëtarisht, bërbën çudi fakti se si “qytetari dixhital” ka zbuluar këto të dhëna.

“Balili ka videot e orgjive te Norieges dhe tre ministrave te tij ne Santa Quaranta!
Qytetari dixhital pyet! sb
“Pershendetje doktor. Dysheket dhe batanijet e piatat ne Santa Quaranta u sekuestruan Po videot e orgjive te Rames dhe tre ministrave te tij, Ahmetit,Gjiknurit dhe Tahirit kush i ka?Ato i ka Balili si mburoje dhe hajmeli per arrestimin e tij!”shkruan Berisha. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Mos u çudisni, Berisha shfrenon fantazinë: Balili ka videot e orgjive të Norieges dhe tre ministrave”

  1. Lili says:

    Si nuk i vjen turp.Eshte edhe plak dhe merret me keto turpe te padegjuara me pare.Turp! 1000 here Turp.

  2. vasili says:

    Mos e nxirrni më fotografinë e lugatit, sepse do i bëni fëmijët me trauma psiqike…! Dhe të mendosh që ky njeri na ka qeverisur për kaq kohë…! O tempora, o mores…!

  3. valbona says:

    ky maskara orgjin e tij e ka ber me c e z -in ne kuriz te shqiptareve qe po ja paguajn akoma zullumet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *