Bonucci te Reali, vjen përgënjeshtrimi i Milanit

Mediat spanjolle raportuan dje se Leonardo Bonucci ishte i pakënaqur te Milani dhe se në mungesë te Championsit, do të kërkonte largimin.

Sipas tyre, Reali i Madridit ka gati ofertën për të rrëmbyer kapitenin e kuqezinjve, që në muajin janar.

Por, i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i klubit të Milanit, që ka mohuar çdo lloj tratative mes Realit dhe Bonuccit.

Nëpërmjet një komunikate, kuqezinjtë theksonin se këto janë thjesht hamendësime mediatike, ndërsa vlerësonin figurën e Bonuccit, si njeriu i duhur për të udhëhequr projektin e ringritjes së Milanit.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *