FOTOT/ Rama vë në rresht ministrat dhe deputetët e PS, dhe u bën…“kosh”

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që këtë mëngjes të diele t’i urojë një ditë të mbarë që të gjithë shqiptarëve me disa foto të vëçanta.

Në këto foto shihet Rama duke bërë kosh në sportin e tij të preferuar basketbollin si dhe disa prej ministrave dhe deputetëve të PS që e shikojnë.

“MIRËMËNGJES 😃

dhe ju uroj një të dielë të qetë ✌🌹”- shkruan Rama në facebook. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23905665_10155341307121523_1406731968408604813_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23905665_10155341307121523_1406731968408604813_n.jpg","attachment_id":"803818"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23843150_10155341307136523_2889696460529857726_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23843150_10155341307136523_2889696460529857726_n.jpg","attachment_id":"803817"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Capture-17-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Capture-17.png","attachment_id":"803816"}]

7 komente në “FOTOT/ Rama vë në rresht ministrat dhe deputetët e PS, dhe u bën…“kosh””

 1. Loni says:

  Ha ha ha, e ka vene per ti nxehur, dmth :ju kam ne rresht, mos me shikoni vetem mua , mos prisni vetem nga mua, beni ndonje gje dhe ju

 2. endri says:

  lavdi udheheqesit tone te ndritur. Shikoni se si qeshin Hijenat servil pse ky palla ben nje kosh. Se ca ka per tu lumturuar aty vetem kto idiotet e dine.

 3. ripjellja says:

  Ske ci ben Skenderbeut eshte i madh ka mbledh ato kaqolat per te duartrokitur, Albanistan hesap edhe Mugabe i Zimbaues do ta kishte zili.

 4. salem says:

  Njeri pa tru po s’kemi c’bejme,Berishes nuk i jepet vota ;eshte edhe me i keq,shume me i keq!
  Talle menderen Edo !

 5. Nga nje qe u gezua shume ne Qershor 2013 says:

  Karagjoz hesapi!
  Nga nje qe u gezua shume ne Qershor 2013

 6. lori2 says:

  Edoja te rroje sa malet se mezi e kemi, se po ua ben rrup-sup piseve kriminele e hajduteve shqiptare! Po kjo palester ne Shqiperi eshte? He me ju lumte juve se po u sillni ca drite edhe te rinjve. Bravo!

 7. Taras Bulba says:

  Ponpse mor SALEM qenka me i keq se krimineli Berishe ,sepse nuk ja vrare ,nuk ka futur ne lufte Shqipetaret veri jug ,nuk ka furnizu Serbin me nafte per te vrare vellezerit Kosovar,nuk ka shitur Shqiperine apo pse po bashkon Shqiperine me Kosoven e shume e dhume te tjera,nuk barazohet nje vizionar qe po bene vendin te mbaje ere qytet me nje kriminel

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *