105 vjetori i Pavarësisë, Berisha: Në këtë ditë të veçantë uroj nënat dhe vajzat shqiptare që…

Ish-kryeministri Sali Berisha me rastin e 105 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë ka bërë një urim  për nënat dhe vajzat shqiptare.

Berisha  ka publikuar një foto në faqen e tij të facebook-ut ku shihen dy vajza që mbajnë veshur fustan të kuq me shqiponjën, simbol i flamurit tonë kombëtar.

Teksa publikon foton Berisha shkruan…”Nje urim te veçante kete dite per vajzat dhe nenat shqiptare qe lindin dhe rrisin djeme dhe vajza per flamur! Sb”.  (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/berisha-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/berisha.png","attachment_id":"805097"}]
                 Loading...