105 vjetori i Pavarësisë, Berisha: Në këtë ditë të veçantë uroj nënat dhe vajzat shqiptare që…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ish-kryeministri Sali Berisha me rastin e 105 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë ka bërë një urim  për nënat dhe vajzat shqiptare.

Berisha  ka publikuar një foto në faqen e tij të facebook-ut ku shihen dy vajza që mbajnë veshur fustan të kuq me shqiponjën, simbol i flamurit tonë kombëtar.

Teksa publikon foton Berisha shkruan…”Nje urim te veçante kete dite per vajzat dhe nenat shqiptare qe lindin dhe rrisin djeme dhe vajza per flamur! Sb”.  (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/berisha-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/berisha.png","attachment_id":"805097"}]
        
        Loading...
        

7 komente në “105 vjetori i Pavarësisë, Berisha: Në këtë ditë të veçantë uroj nënat dhe vajzat shqiptare që…”

 1. vidovaci says:

  Ky ka rrjedhur 100% duhet hequr filli edhe s”ka duhet te bej kerkese tek ISSH

 2. Atdhetari says:

  Urim ka te drejte te bej cdo njeri por te zezat qe i ka bere ketij populli ky bastard nuk meriton te flasi. Ky tellal duhet te japi llogari per te gjitha demet qe i ka sjelle ketij populli te urte e te vuajtur.Burgu eshte shume pak se po te ishte ne nje vend tjeter do ta kishin varur ne mes te sheshit.

 3. Ollga Toronto says:

  Mbasi ju ke vrare burrat dhe vellezrit,si i pacipe qe je, ke kurajon ti urosh o kriminel i paperseritshem ne llojin tende.

 4. Korçari says:

  Po ikë o QELBËSIRË, o HAJDUT i pasurive të Vendit, o KRIMINEL GJAKATAR, VRASËS I SHQIPTARËVE, o TRADHTAR I KOMBIT.

 5. Tahir Gashi says:

  Qeveria Berisha:
  Sudja
  Gjallica
  Tallavaja
  Ciljeta
  Greta Koci
  Gita
  Karmina
  Desara
  Xeni
  Grida

Lini një Përgjigje te Atdhetari Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *