105 vjetori i Pavarësisë, Berisha: Në këtë ditë të veçantë uroj nënat dhe vajzat shqiptare që…

Ish-kryeministri Sali Berisha me rastin e 105 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë ka bërë një urim  për nënat dhe vajzat shqiptare.

Berisha  ka publikuar një foto në faqen e tij të facebook-ut ku shihen dy vajza që mbajnë veshur fustan të kuq me shqiponjën, simbol i flamurit tonë kombëtar.

Teksa publikon foton Berisha shkruan…”Nje urim te veçante kete dite per vajzat dhe nenat shqiptare qe lindin dhe rrisin djeme dhe vajza per flamur! Sb”.  (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/berisha-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/berisha.png","attachment_id":"805097"}]

7 komente në “105 vjetori i Pavarësisë, Berisha: Në këtë ditë të veçantë uroj nënat dhe vajzat shqiptare që…”

 1. vidovaci says:

  Ky ka rrjedhur 100% duhet hequr filli edhe s”ka duhet te bej kerkese tek ISSH

 2. Atdhetari says:

  Urim ka te drejte te bej cdo njeri por te zezat qe i ka bere ketij populli ky bastard nuk meriton te flasi. Ky tellal duhet te japi llogari per te gjitha demet qe i ka sjelle ketij populli te urte e te vuajtur.Burgu eshte shume pak se po te ishte ne nje vend tjeter do ta kishin varur ne mes te sheshit.

 3. Ollga Toronto says:

  Mbasi ju ke vrare burrat dhe vellezrit,si i pacipe qe je, ke kurajon ti urosh o kriminel i paperseritshem ne llojin tende.

 4. Korçari says:

  Po ikë o QELBËSIRË, o HAJDUT i pasurive të Vendit, o KRIMINEL GJAKATAR, VRASËS I SHQIPTARËVE, o TRADHTAR I KOMBIT.

 5. Tahir Gashi says:

  Qeveria Berisha:
  Sudja
  Gjallica
  Tallavaja
  Ciljeta
  Greta Koci
  Gita
  Karmina
  Desara
  Xeni
  Grida

Lini një Përgjigje te Korçari Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *