FOTO/ Xhaka dhe Mustafi urojnë Pavarësinë e Shqipërisë

Lojtarët shqiptarë të klubit të Arsenalit, Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi, kanë uruar për festen e Flamurit përmes një statusi në rrjetin social Facebook.

Në llogarinë zyrtare të Xhakës, dyshja i ka uruar të gjithë shqiptarët për Ditën e Flamurit.

Xhaka, urimit ka bashkangjitur një fotografi me Mustafin, në të cilën ata shihen duke bërë shqiponjën.

“Ju urojmë të gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen, Gëzuar ditën e FLAMURIT. #pavarsia #Shqiperia #kuqezi @shkodranmustafi”, ka shkruar Xhaka.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *