FOTOT/ Lauren Goodger sfidon Kim, pozon nudo

Ajo ka qenë e fokusuar në dieta dhe palestër, ku ka kaluar shumë kohë aty, duke u kujdesur për fizikun.

Dhe Lauren Goodger ka treguar fizikun e shkëlqyeshëm në imazhet e fundit, teksa ka realizuar një set fotografik e inspiruar nga Kim Kardashian.

Ajo ka pozuar krejtësisht e zhveshur.

Ish ylli i TOWIE ka pozuar nudo e ngjyrosur në disa pjesë të trupit.

Ajo ka treguar të pasmet seksi dhe gjoksin shpërthyes, duke i bërë konkurrencë Kim-it. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD561A00000578-0-image-a-4_1511799771258-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD561A00000578-0-image-a-4_1511799771258.jpg","attachment_id":"805044"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD562A00000578-0-image-a-5_1511799772969-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD562A00000578-0-image-a-5_1511799772969.jpg","attachment_id":"805043"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD562600000578-0-image-a-6_1511799782884-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD562600000578-0-image-a-6_1511799782884.jpg","attachment_id":"805042"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD55EA00000578-0-image-a-8_1511799794711-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD55EA00000578-0-image-a-8_1511799794711.jpg","attachment_id":"805041"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD560600000578-0-image-a-9_1511799797397-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD560600000578-0-image-a-9_1511799797397.jpg","attachment_id":"805040"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD561600000578-0-image-a-10_1511799811591-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD561600000578-0-image-a-10_1511799811591.jpg","attachment_id":"805039"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD560A00000578-0-image-a-11_1511799814512-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD560A00000578-0-image-a-11_1511799814512.jpg","attachment_id":"805038"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD55F200000578-0-image-a-12_1511799823765-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD55F200000578-0-image-a-12_1511799823765.jpg","attachment_id":"805037"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD55E200000578-0-image-a-13_1511799825999-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD55E200000578-0-image-a-13_1511799825999.jpg","attachment_id":"805036"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BC128700000578-5120869-image-a-63_1511783648362-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BC128700000578-5120869-image-a-63_1511783648362.jpg","attachment_id":"805035"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD6E4B00000578-5121951-The_Keeping_Up_With_The_Kardashians_star_s_naked_body_was_painte-a-24_1511801483555-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD6E4B00000578-5121951-The_Keeping_Up_With_The_Kardashians_star_s_naked_body_was_painte-a-24_1511801483555.jpg","attachment_id":"805045"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD6E4F00000578-5121951-The_shoot_was_reminiscent_of_Kim_Kardashian_s_famous_desert_shoo-a-25_1511801485782-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD6E4F00000578-5121951-The_shoot_was_reminiscent_of_Kim_Kardashian_s_famous_desert_shoo-a-25_1511801485782-1.jpg","attachment_id":"805046"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *