FOTOT/ “Palestër natë e ditë që Kimi të dalë në dritë”

Falë punës së saj në palestër dhe dietës së duhur, duket se tashmë Kim Kardashian është rikthyer në ditët e saj më të mira.

Edhe pse është nënë e dy fëmijëve Kim duket mjaft në formë.

Në disa shfaqje në publik së fundmi, ajo ka ekspozuar barkun e saj dhe këmbët e tonifikuara. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46C9BACB00000578-5127721-image-m-194_1511940728794-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46C9BACB00000578-5127721-image-m-194_1511940728794.jpg","attachment_id":"805551"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46C9BAE300000578-5127721-image-m-196_1511940777121-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46C9BAE300000578-5127721-image-m-196_1511940777121.jpg","attachment_id":"805550"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46C9B5C100000578-5127721-image-m-197_1511940800004-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46C9B5C100000578-5127721-image-m-197_1511940800004.jpg","attachment_id":"805549"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46C9B7E400000578-5127721-image-m-195_1511940749182-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46C9B7E400000578-5127721-image-m-195_1511940749182.jpg","attachment_id":"805548"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46C9B6F100000578-5127721-image-m-190_1511940660200-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46C9B6F100000578-5127721-image-m-190_1511940660200.jpg","attachment_id":"805547"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46CAC9E300000578-5127721-image-m-189_1511940612778-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46CAC9E300000578-5127721-image-m-189_1511940612778.jpg","attachment_id":"805546"}]

1 komente në “FOTOT/ “Palestër natë e ditë që Kimi të dalë në dritë””

  1. Plaku Xhuxhumaku says:

    Une kur lexova titullin kujta se ishte fjala per Kim Jong Un.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *