Aksident në “Rrugën e Kombit”, përplasen 3 makina

Një aksident i rënëdë ka ndodhur pask çaste më parë në “Rrugën e Kombit”.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetuar të plagosur me tre personave.

Ata janë transportuar në spitalin e Rrëshenit, ku mësohet se janë jashtë rrezikut për jetën.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të qytetit të Rubikut dhe janë përplasur 3 automjete.

Shkak për aksidentin dyshohet se ka qenë lagështira në rrugë dhe shpejtësia tej normave të lejuara.

Për shkak të aksidentit lëvizja në këtë aks i bllokuar për disa orë. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *