Braçe pyet Bashën dhe e nxjerr nga “shinat”: A e njeh një Hakim? Do vijë shpejt dita kur…!

Teksa eshte gjendur ne mes te te goditjeve te forta ne sallen e Kuvendit per 1 milione dollaret e lobimit kunder Shqiperise permes kompanive off-shore por dhe bemave te tjera, edhe socialisti Braçe ia ka dhene nje te “shtyre” Bashes.

Deputeti dhe njekohesisht kryetari i komisionit te Ekonomise Erjon Braçe ka thene sot ne Kuvend se “dividenti i shperndare ka përfunduar në parajse fiskale dhe tani është rikthyer në vend”.

Ai i ka drejtuar nje pyetje liderit te opozites per nje emer te cilin tha se pyetja do i behet edhe me e shpeshte.

“Ta pyes sot kryetarin e opozitës, e njeh një “Hakim…” apo jo? Se do vijë shpejt dita që pyetja do bëhet akoma më e shpeshtë dhe përgjigja do jetë flagrante”, tha Braçe, duke e provokuar liderin e PD dhe nxjerre nga “shinat”.

Per kete lideri i PD kerkoi fjalen por Ruci nuk ia dha.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

14 komente në “Braçe pyet Bashën dhe e nxjerr nga “shinat”: A e njeh një Hakim? Do vijë shpejt dita kur…!”

 1. Ermal says:

  Nuk kuptoj si mund te flitet e luhet keshtu ne parlament. Nese dine dicka qe prokuroria nuk e di, informohet prokuroria, nuk shantazhohen deputetet. Nese kane informacion per dicka qe perben sekret hetimor, si mund ta nxjerrin ate vetem per te bere shantazh? Dukshem keto jane shantazhe per te mos folur.
  Jo se me dhimbsen nje pale ose nje tjeter, po keto lodra shantazhuese kaq hapur para gjithe shqiptareve dhe nderkombetare jane jo vetem sjellje kriminale por edhe kaq perlyese per ndergjegjen kolektive.

  1. Lugati says:

   bobobobobo..ciaua ..sa here shko parlament lugati KM..ciaua LEF mrapa..ham ham ham

 2. Naqja says:

  Amon,Braçe!
  Ço ky Hakimi me, mos na len në ankth!
  😜😜

 3. Jimi says:

  Ah more Brace sa Demir(Faslliu) e sa Heqim fshihen pas ketyre horrave !?

 4. Kecat dhe Ujku says:

  Keta thjesht tallin trapin me kete popull, asgje me teper. Teater bandash!

 5. enter"" says:

  Ua hypte Hakimi te gjitheve juve

 6. Kuq e zi says:

  Raliteti eshte qe jane qelbur te 140

 7. Mihali says:

  Cfar eshte ky Hakim qe ne nxori nga binaret Lublin ton te dhier.Aman o Brace na thuaj se na e marose dhenderin e Alimucajve!,

 8. lal krosi says:

  Thojini Sales te thote se kush eshte Xhon Mekgou dhe ku jane florinjte se ka 26 vjet qe nuk i tregon. S’do mend, i ka marre per vete bythqiri.

 9. Bushi says:

  Ermal! Pse te ardhka keq per Bashen,po kur shantazhon Basha pse nuk je ndier ti?Basha dhe Berisha i kane metode pune shantazhet.

 10. PidhiISateme says:

  “Hakim Optical” eshte firme e madhe per gjyslyqe qorrash ne Kanada. Shpesh ka oferta bli nje pale, palen tjeter e ke falas.

 11. Bledi says:

  Po kjo eshte komedi.Analize:Ne rastin me idiot Basha nuk pranon dhe hapen gjyqe se Braushi paska fakte.Pô ne rastin tjeter ku Basha ul koken dhe i thote te henksha mutin mos trego. ..cfare do béjé Braushi?
  Do ja fali gabimin ?Ketu nuk jemi ne filmin (ne shtepine tone) babi iku gjeli.Presioni Braushit sa il figuren e deputetit ne syte e popullit.Gjykatat dhe denimet Jane per fukarenjte.Brace presioni per ty Luli del ne pension si deputet.Luli mund te gerhasi se keta s fusin njeri ne burg.

 12. zeri aresyessstermilli says:

  Fotoja ketu tregon me se mire sa shume kane vjedhur keta kriminele ,ky Lul gjarperi i zi sa shume i ka marre ketij populli ky hajdut e maskara. Shikoni veshjet e ketyre njerezve ne kete zihafet/ Pyetja e pare eshte ku jane burimet financiare per zihafete te tilla qe kane cmime marramendese per pagat ne shqiperi. Ky qe gjasme qan e bertet ne emer te popullit qe e shqeu e zhvati e perdhunoi si deshi.Ky hajdut e matrpaz ka fytyre te ngreje zerin kur per vete i beri gjemen ketij popilli e shiti e plackiti qe vet et jetone si mbret dhe tani na qanka me lot lrokodili se i dhimset populli.Nje genjeshtar profesionosh nje manipulues me dipllome.Nje tradhetar e armik i vendit te tij nje bastard qe duhet varur nga gjuha per gjithcka vodhi dhe demtoi vendit.Ky eshte portrtei yt Hajduti Lui.

 13. Brss says:

  HAKIMI ESHTE DASHNORI AURELES

Lini një Përgjigje te PidhiISateme Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *