Flamur Noka-qeverisë: Bëni gati valixhet, do t’ju shporrim

Deputeti demokrat Flamur Noka i ka bërë thirrje qeverisë që të bëjë gati valixhet për t’u larguar pasi në të kundërt ai bashkë me forcën e ti politike do ta dëbojë.

“Bëni gati valixhet, dhe shprruni ose do t’ju shporrim,” tha Noka i cili tregoi edhe indinjatën ndaj qeverisë pasi siç thotë nuk del dot në Evropë pasi e cilësojnë si trafikant apo kriminel për shkak të bilancit të drogës në vend.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

15 komente në “Flamur Noka-qeverisë: Bëni gati valixhet, do t’ju shporrim”

 1. shqip says:

  Idiot me diplome imbecilli. Rama ben estrade me keta karagjozet . Problemi eshte se Duke patur perballe deficente si Noka apo Ndoka+Paloka , mund te mos jape maximumin . Po edhe me minimumin e mundshem , njerezia nuk e ndrron njerine ( Ramen ) , me kafshen , shpellarin Noka Flamur pa shkop .

 2. Fatosi-kosove says:

  Vetem te paftyret dhe kriminelet marrin guximin te shajne e te kercenojne te tjeret,noka si karagjiqi ne Hage qe shau gjykatesit me nane se thane te verteten,prandaj po quditem me shqiptaret se si kane dore ti votojne vrases e spiuj serb per ti perfaqesuar siq eshte noka por edhe shefat e ij te kshilluar nga shkau fazlliqi.

 3. bishti i qenit says:

  Diplomen e debilit ky handikap e ka lene tek dera e spitalit 17,por e verteta eshte se ka marre diplomen e UDB dhe i eshte bashkangjitur trustit te geshtenjave te shefit te tij,kryekarit te trustit dhe rezidentit te rendesishem te ish sigurimit te shtetit shqiptar,padrinos se pd-se dhe fatkeqesise se ketij populli.Po te mos ishte handikap ky debil do ta kish kuptuar se nga e thena ne te bere ka ne mes nje det te tere.Dhe per te plotesuar deshiren e tij duhet te binde 60% te shqiptareve qe te ike Rama dhe per fatin e tij te keq,qe te provohet kjo duhet te kalojne te pakten 3,5 vjet akoma.Pra,sic duken bathet,jane larg pashket,per ter kenaqur kete qen bir qeni,spiun serb te Berishes dhe te serbeve.

 4. labi says:

  Ngriu nga varri o pater Gjergj.Shiko cfar injoranti pretendon me drejtu Shqiperine.Nuk mund te kete njeri me I.Q.nder me te ulet ne cdo parlament te botes se sa Flamur Noka qe kunkuron me Nard Ndoken.E shkreta shqiperi

 5. kuksiani says:

  IKNI se erdhi muli , o kokrra legenit , mezi po pret ti ver zjarrin kti vendi , me mir pa qeveri se me kta mostrat e PDse , kta jan sterprovuar nje mij her , jan te gjith me dosjet plot me vjedhje abuzime i kan shpetuar gjyqeve se gjyqtaret i kan vendosur vet , rraca kurves , esht njesoj si ti varesh ujkut melçit ne qaf , ti lesh ne dor vendin ktyre antishqiptarve batakçinjve dhe kriminelve te pa skrupullt , EJJJ ERDHI MULI AGJENTI DEKLARUAR SERB DO PUSHTETIN .

 6. ALPINI.
  Po e tha noka .realizohet.se ky eshte trim i cartur.se eshte nga nje vend i eger.per kujtes.MERRE SE KAM KALA TJETER.

 7. kuksiani says:

  IKNI se erdhi muli , o kokrra legenit , mezi po pret ti ver zjarrin kti vendi , me mir pa qeveri se me kta mostrat e PDse , kta jan sterprovuar nje mij her , jan te gjith me dosjet plot me vjedhje abuzime i kan shpetuar gjyqeve se gjyqtaret i kan vendosur vet , rraca kurves , esht njesoj si ti varesh ujkut melçit ne qaf , ti lesh ne dor vendin ktyre antishqiptarve batakçinjve dhe kriminelve te pa skrupullt , EJJJ ERDHI MULI AGJENTI DEKLARUAR SERB , DO PUSHTETIN .

 8. kasem gahinji says:

  pse nuk dili ne europe?sepse na keni nxire gjithecka,sepseeuropa iu njeh si agjente serbe,pra ia u di historite,sepse je debil budalla dhe ata nuk e ulin nivelin,sepse dine mire historite tuaja me hashashin.vetingu po vjen,ai do te behet,hidhu perpjete po deshe.

 9. lulashi says:

  E po ku kercenon agjenti i UDB dhe jashteqitja e Sali malokut!

 10. Beli says:

  O zot prit rrezikun kush paguhet me leket e shqipetareve.

 11. harillaqi says:

  Ti mut,ti malok koke trash,Flamur Noka t’i hash koqen e mutit Edi Rames,dhe po nuk te mjaftoi,mere e ha ato te ministrave te tij.Kush te pyet ty more injorant.Kushe ta la qeverine ty,jotem apo ytat? Qeverine e rrezon vetem ai qe e zgjodhi,qe e votoi,populli.Pis muti.U be dhe koka jote deputet.Ti nuk di nga lidhet gomari,e jo me, te beshe politik.

 12. Vjola says:

  C’mund te presish nga nje grup bashibozukesh si keta te fotografise se me siperme por harrojne qe ka ikur koha e baba qamilit dhe esapet i kane bere pa hanxhiun .

 13. kashi says:

  ky eshte kriminel dhe idiot me kullare

 14. astrit says:

  Kam qesh me lot nga Rama kur tha sot ne Parlament se Saliu ne Tropoje ka lozur futboll me gure. Harroi te thoshte se Nul Moka, ne Novoseje, ka luzur futboll me patate.

 15. albaniafirst says:

  Ore, shikoni beni ju gati valixhet se po vjen vetingu dhe helbete do “ziheni” me Saliun dhe Bashen per … qeline me te mire.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *