FOTOT/ Bukuroshja Rhian Sugden zhvishet… për të mbrojtur kafshët

Bukuroshja Rhian Sugden është zhveshur për një kauz….për të mbrojtur kafshët

Këtë ajo e ka bërë parpara një dyqani në Kanada që shet lëkura apo peliçe kafshësh.

Sugden e bëri këtë, pasi këngëtarja Alexandra Burke kishte veshur një pallto me lëkurë ujku.

Rhian doli për të protestuar kundër saj dhe për këtë u zhvesh dhe në trupin  e saj kishte pikturuar një fytyrë ujku. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46CDA95400000578-5128987-Anti_fur_protest_Rhian_Sugden_has_now_taken_a_stand_against_Cana-a-6_1511967238198-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46CDA95400000578-5128987-Anti_fur_protest_Rhian_Sugden_has_now_taken_a_stand_against_Cana-a-6_1511967238198.jpg","attachment_id":"805804"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46CDA8FC00000578-5128987-image-m-5_1511967231427-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46CDA8FC00000578-5128987-image-m-5_1511967231427.jpg","attachment_id":"805803"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46CDAB7600000578-5128987-image-a-2_1511967635319-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46CDAB7600000578-5128987-image-a-2_1511967635319.jpg","attachment_id":"805802"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46CDA93A00000578-5128987-image-a-88_1511966206043-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46CDA93A00000578-5128987-image-a-88_1511966206043.jpg","attachment_id":"805801"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46CDA94B00000578-5128987-image-a-4_1511967728318-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46CDA94B00000578-5128987-image-a-4_1511967728318.jpg","attachment_id":"805800"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46A6BA5900000578-5113487-image-a-49_1511515560362-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46A6BA5900000578-5113487-image-a-49_1511515560362-1.jpg","attachment_id":"805806"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46A4BC6000000578-5113487-Stunning_Her_phenomenal_frame_was_on_full_display_with_the_blond-a-46_1511515545570-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46A4BC6000000578-5113487-Stunning_Her_phenomenal_frame_was_on_full_display_with_the_blond-a-46_1511515545570-1.jpg","attachment_id":"805808"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46A4BC6A00000578-5113487-Risque_Rhian_Sugden_31_stripped_off_on_social_media_as_she_share-a-44_1511515536381-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46A4BC6A00000578-5113487-Risque_Rhian_Sugden_31_stripped_off_on_social_media_as_she_share-a-44_1511515536381-1.jpg","attachment_id":"805809"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46A6BA6600000578-5113487-image-a-47_1511515550736-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46A6BA6600000578-5113487-image-a-47_1511515550736-1.jpg","attachment_id":"805807"}]

1 komente në “FOTOT/ Bukuroshja Rhian Sugden zhvishet… për të mbrojtur kafshët”

  1. Jimi says:

    A e garanton kjo bukuroshe, se nese i gjithe mileti del nudo kafshet do te shpetojne? Nuk arrije ta kuptoj se cila eshte ajo arme e fshehur dhe e fuqishme e cila shpaloset vetem kur del nudo dhe behet shume efikase, qe do te mbroje kafshet ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *