Vangjel Dule: R-EXIT është e vetmja zgjidhje për Ramën

Kryetari i PBDNJ, Vangjel Dule thotë se Rama ka vetem një mundësi dhe ajo është ikja.

“E nisi me mbetjet e bitisi me narkotikët. Dhe tashmë sërish me të parat. Në emergjencën e krijuar në vend nga skandalet e tij dhe të të vetëve, Ramës i ka mbetur vetëm një mundësi: EXIT! Sa më shpejt, aq më mirë për vendin, aq më çlirues edhe për të vetë!”, shkruan Dule, pas polemikes qe kishte në Kuvend me kryeministrin Rama.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...