FOTO-LAJM/ Luli me Benz, Xhelali me Range inspektojnë familjet e Kamzës, shoqëruesi i mban çadrën

Pas mesditës së sotme, ndoshta pasi u qetësua paradite, kreu i PD, Lulzim Basha u kujtua të zbriste në terren për të parë ç’kish ngjarë nga rrebeshi i shiut që kishte nisur që pasditen e djeshme.

I shoqëruar nga i papërsëritshmi, kryebashkiaku i Kamzës, Xhelal Mziu, Basha u ndal në Valias ku dha një deklaratë për televizionet.

Por ajo që nuk u pa në TV, por siç mund të shihni nga kjo foto e realizuar nga qytetarë të pranishëm aty, ne fakt Lulzim Basha sa zbriti nga Benzi i tij luksoz për të dhënë deklaratën, shoqëruesi i tij i mbajti çadrën qe mos t’i shpupurisëshin flokët nga shiu i imët, dhe ia hipi sërish Benzit për ta quajtur ditën e punës të mbyllur.

Ndërsa kryebashkiaku Xhelal Mziu, në vend të marrjes së masave paraprake për pastrimin e kanaleve kulluese, u kujtua të veshë çizmet vetëm kur Basha u shfaq në Kamëz.

Edhe Xhelali, si shefi i tij, zbriti nga makina e tij Range Rover, priti kreun e PD-së sa te mbaronte sinkronin, dhe u kthye së në shtëpi, i kënaqur me ditën e punës. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/basha-xhelali-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/basha-xhelali.jpg","attachment_id":"806754"}]

8 komente në “FOTO-LAJM/ Luli me Benz, Xhelali me Range inspektojnë familjet e Kamzës, shoqëruesi i mban çadrën”

 1. harillaqi says:

  Mortja qe nuk i ha.Keta jane njerez qe punojn sa per t’u dukur.Basha eshte kot fare.Nuk ja vare njeri.Ai te shikoi balluket e tija se mos ja prishe shiu.

  1. adi says:

   Nje pyetje kam per rilindjen.
   Mqs timonieri i madh shkon ne kembe ose me gomar per vizita.
   Do e ndani mendien per kete punen e xhelalit
   Ishte me cizme sic duket ne foto apo ishte ne shtepi duke fjetur gjume.
   Se brenda 1 faqeje keni 2 artikuj
   Ne njerin thoni se xhelali ishte me range rover po nga foto duket me cizme me balte.
   Ndersa ne artikullin tjeter 2 rrjeshta me poshte thoni se xhelali ishte ne gjume ne shtepi.
   Tani cila eshte e verteta??????????
   Se per permbytjet fajin e ka xhelali kjo nuk vihet ne dyshim .
   Ishte ne shtepi apo ishte me range roverin
   Se keni ngateruar rilindasit nuk dine kujt tja hedhin fajin qe u permbyt autostrada
   Xhelalit ne shtepi qe fle gjume
   Apo xhelalit me range rover

   1. ☆Gopisti i NSHRAK-u.t☆ says:


    Përmbytje, një shtet i tërë në provë u vu
    Dhe PëDë-ja nisi refrenin e saj të bërë bozë …
    Por shyqyr Zotit, nuk është më shkaktare Hëna Blu
    Dhe ishalla nuk “është” as Hëna Rozë” …

 2. unknown says:

  Pse Rama me biciklete ishte?! Mos ja fusni kot, te gjithe shendoshe e mire i kemi. Me benza dhe fuoristrada.

 3. liu says:

  O Mero, po Rama ne kembe dhe pa cader shkoi?
  Ti je me kar se Luli e Rama bashke. Ke lindur skllav ,punon me material porositesi.

 4. #@#=°°° says:

  Mbarove pune me Saliun e fillove me Lulin.😀
  Kot …..pa lidhje.

 5. Plaku Xhuxhumaku says:

  Çar folni mer, Rama kishte shku me not, s’kishte pranu t’i hypte as jaguarit as gomones.

 6. Brss says:

  Ketyre pa perjashtim tju qish grat ku ti ken popull muti qe si perzen me te rrahur qe te gjith se jan monstra

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *