“Çfarë marrin shqiptarët me provë?” Shokon deputeti i Bashës: Gruan…

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji ka shokuar me deklaratën e tij në emisionin “Shiko kush luan” në Top Channel.

Në një ndër lojrat e organizuara nga stafi i këtij emisioni duhej që të gjeje se çfarë gjërash shqiptarët marrin me provë, ku mes pergjigjesh së të ftuarve kishte, shalqirin, makinën etj.

Por ajo që i shokoi që të gjithë të pranishimit ishte përgjigja e deputetit Ervin Salianji.

Ai tha pa ju “dridhur qerpiku” dhe me siguri të plotë që e kishte gjetur përgjigjen se …“shqiptarët marrim me provë gruan”.

Por sigurisht që kjo alternativë, edhe me sigurinë e Salianjit, nuk ishte në tabelën e përgjigjeve. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

16 komente në ““Çfarë marrin shqiptarët me provë?” Shokon deputeti i Bashës: Gruan…”

 1. korçari says:

  Komplet idiot dhe idiotesia e tij eshte ne shkalle te larte ,ky lloj personi pra Salianji do t’a demtoje PD-ne sa per 100 gazeta dhe televizione ,shihni se çfare kane krijuar shkollat tona keto 27 vjet …te vjen per te qare.

  1. Dukesha e Korces says:

   Ky idioti, bashkejetues me Cilin, eshte kaq gdhe sa as shkollen e Cilit nuk e ka mbaruar dot. akoma neper provime, sa me kopje e sa me dopje. Shyqyr korca ka Valken deputete, se ndryshe do ishim per vaj me dete.

   1. Vaska nga Mirasi says:

    Ik me dukeshe e rame prej vaktit. saliani eshte as I shkollimit, ka dale shkelqyer ne master ne uet dhe vazhdon me sukses doktoraturen me sa me kane thene po ne uet nen udheheqjen e profesoreshe endire bushatit. Eshte djale I ditur, I shkathet, I sinqerte, dhe I qeshur. Ja vlen per politikan. Ah harrova, edhe shume korcar e shume I ndershem.

  2. Zhuli Gurabardhi says:

   Ore po ju per Arminen perdorni Karmina. Per analogji, atehere edhe per Salianin duhet perdorur Kariani. Apo jo?

  3. Bahamas says:

   Ka te drejte ky Sali-anji,se pasi e provoi gruan dhe i doli e sprovuar,e mbajti duke i thene:
   -Te lumte, kujtova se ishe injorante ne seks!

 2. Fatosi-kosove says:

  Po kush jane ata njerez-shqiptar qe i kane dhene voten keti mafiozi dhe injoranti,nese vertet kane familje ata qe i dhane voten si ndihen para saj sidomos pas fjaleve te dalura nga goja e “deputetit” qe verte eshte veshtire te ndegjosh edhe nga gojerat e krimineleve me te ndyre ne bote,por kjo eshte pasqyra e PD-s e shqiptaret e kane mundesine te zgjedhin mes krimineleve dhe atyre qe i duan ata sa edhe veten!

 3. Brahoo says:

  Ja ka treguar mami,siç duket Salihanjit-

 4. tori says:

  Ja shikojeni.Ky eshte nje nder perfaqesuesit e larte te P.Demokratike.Kjo eshte gjendja reale e PD.Pothuaj te gjithe te ‘DIPLOMUAR”(diploma fallco) me tituj shkencor e me nga 2-3diploma(n.ndoka,dr.XH.Mziu etj,pothuajse te gjithe).A mendoni se ky person se bashku me Nard Ndoken djalin e famkeqit F.balliu po te vijnne ne pushtet kan aftesi minimale per te drejtuar ndonje institucion?Per veten time mendoj se ato s~kan kapacitetin minimal me drejtu ndonje institucion.Kjo eshte e verteta e per kte inshalla minimalizohet influence e PD ne opozite ,deri ne largimin e saj nga skena politike ne zgjedhjet e ardheshme.

 5. 123 says:

  Ne te vetmin rast kur KRYEKRIMINELI FYTYRE-CAKALL ka patur te drejte eshte momenti kur i tregon vendin se ku te rrije ketij capaculi!
  Por eshte gabuar rende!
  Ky, nga qe hurin e ka ne BYTHE (kerkoj falje te perulur per kete fjale), nuk mund te qendroje drejt!
  MESHIROJENI!
  Ka edukaten e mamit qe i ka vjedhur shtetit( pra te ne te gjitheve) plot 18 milion leke energji elektrike !
  Me vjen keq….qe ka edhe KORCA debila te tille!!!!!!

 6. Marksi says:

  Ky eshte handikap komplet.
  Debila te kesaj kategorie vetem ne PD mund te bejne perpara.

 7. Bozen says:

  E kam thene kohe me pare , qe PD u krijua nga kurvaret dhe kurvat, tek tuk ndonje te mire dhe mes tyre disa kriminele.Nuk eshte kjo Partia Demokratike , por ” Partia Demokartike ” dhe nga sot e tutje keshtu do te shkruhet. Ata aty e kane mendjen , tek ajo.

 8. ss says:

  Eshte vertet per te c’uditur …..ku i gjen PD-ja keta antikapak pa pike personaliteti Si puna e ketij qe hane gjemba jane shtuar shume dhe presim nga keta debila te qeverisin sote Keq per Korcen e nxori nga gjiri i saje ,….fatekeqesi kulturore

 9. Gingi says:

  Te heq vetullat. Te heq qimet ne siperfaqe…. Apo t’ja heq vetes. Dilemma ime sonte. Opinione apo mendim NGA Salianji. Po e kuptuat mir NGA Salianji. Jemi ne nivelin zero. Por ka me keq. Shkohet posht… Kerkohet nje mendim i formes permbledhese NGA… SAlIANJI… Eshte makth a mallkim. Jo. Eshre eshte cfare jemi. Salianji. Zero.. Asgieja. Mendimi fluido. Opinioni abstrakt. Vakumi kosmik. Brima e zeze.. Qe na ka perfshire te gjitheve. SAlIANJI. Immagjinoni Ta kishit mesues te femijed suaj. Jo? Tmerroheni? E kemi ligjvenes. Do ket ardh me bo naj lek.

 10. Pandi Korce says:

  O Vaske nga Mirasi, kush ta rrasi?
  Te kane thene qe mbron doktoraturen nen udheheqjen e prof.Endira Bushati?
  Kaq mjafton qe Salianji te shpallet idiot.Endires mjafton ti shikosh fytyren dhe ta kuptosh
  se eshte debile.

 11. GJUHA JONE SA E MIRE says:

  Gruan tende ndoshta e marin ne prove. “kafshe e piset”

 12. Jevi says:

  Ku e dini Ju komentues se ky Salijanu nuke ka marre gruan e tij pasi e kane provuar te tjere.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *