FOTOT/ Demi Rose i hipën kalit, zbulon pasionin: Dua të kalëroj…

Ajo është një nga emrat më të komentuara dhe më të pëlqyera nga meshkujt.

Dhe Demi “u arratis” nga i ftohti dhe lagështira e Londrës në këtë periudhë dhe është zhvendosur mijëra kilometra më në jug për pushime.

Demi Rose u shfaq si asnjëherë më parë. E hipur mbi një kalë, bukuroshja britanike tregoi format e saj bombastike.

E veshur me bikini ngjyrë rozë me shenjat e zemrës 22-vjeçarja dukej mjaft seksi.  (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E765A400000578-5138959-image-a-18_1512216233584-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E765A400000578-5138959-image-a-18_1512216233584.jpg","attachment_id":"807483"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E765D500000578-5138959-image-a-16_1512216144689-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E765D500000578-5138959-image-a-16_1512216144689.jpg","attachment_id":"807481"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E7650500000578-5138959-image-a-1_1512215319858-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E7650500000578-5138959-image-a-1_1512215319858.jpg","attachment_id":"807485"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E765C300000578-5138959-image-a-17_1512216150655-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E765C300000578-5138959-image-a-17_1512216150655.jpg","attachment_id":"807482"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E765BE00000578-5138959-image-a-2_1512215388145-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E765BE00000578-5138959-image-a-2_1512215388145.jpg","attachment_id":"807484"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E765BA00000578-5138959-image-a-20_1512216308192-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E765BA00000578-5138959-image-a-20_1512216308192.jpg","attachment_id":"807480"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E765AA00000578-5138959-image-a-19_1512216248151-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E765AA00000578-5138959-image-a-19_1512216248151.jpg","attachment_id":"807479"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E7654400000578-5138959-image-a-26_1512216375646-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E7654400000578-5138959-image-a-26_1512216375646.jpg","attachment_id":"807478"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E765AE00000578-5138959-image-a-21_1512216315320-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E765AE00000578-5138959-image-a-21_1512216315320.jpg","attachment_id":"807477"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E7658400000578-5138959-image-a-25_1512216360255-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E7658400000578-5138959-image-a-25_1512216360255.jpg","attachment_id":"807476"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E7656200000578-5138959-image-m-27_1512216393756-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E7656200000578-5138959-image-m-27_1512216393756.jpg","attachment_id":"807475"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E7659400000578-5138959-image-a-28_1512216402900-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46E7659400000578-5138959-image-a-28_1512216402900.jpg","attachment_id":"807474"}]

1 komente në “FOTOT/ Demi Rose i hipën kalit, zbulon pasionin: Dua të kalëroj…”

 1. shume suxses says:

  pasion “kalorsimi mbi kal” ,
  flet shume .
  E para tregon permasat e qejfit ,
  e dyta duket qarte ,se Demja
  do ket nji kariere mjaft premtuese (kalorsimi) ne te ardhmen .

Lini një Përgjigje te shume suxses Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *