Romela Begaj kampione bote, Basha: Mbajti lart zemrat e shqiptarëve

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha shprehu mirënjohje mirënjohje për peshëngritësen  Romela Begaj lidhur me medaljen e artë që mori në SHBA, duke siguruar kështu titullin kampione bote në shkëputje.

“Teksa ngriti shtangën e rëndë, Romela Begaj mbajti lart dhe zemrën e shpirtin e çdo shqiptari, duke na dhuruar një emocion qe na kishte munguar.

Krenari e mirënjohje për medalisten e artë, kampionen Romela Begaj!”, shkruan Bashan ë facebook teksa poston foton e saj. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *