FOTOT/ Brenda vilës luksoze të Ermal Mamaqit

Blerja e një vile nga Ermal Mamaqi dhe Amarda Toskës pak muaj më parë në një kompleks luksoz në kryeqytet u komentua gjerësht në media.

Ndërsa së fundmi moderatori  i “Xing me Ermalin” ka publikuar pamjet e para brenda vilës së tyre.

Në pamje shihet Ermali duke luajtur me djalin e tij të vogël, ndërsa shfaqet edhe një pjesë e shtëpisë.  (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/64706-640-0-5a253284a1a29-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/64706-640-0-5a253284a1a29.jpg","attachment_id":"808096"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/6hjnm-500x263-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/6hjnm-500x263.jpg","attachment_id":"808098"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/u67yjhm-570x293-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/u67yjhm-570x293.jpg","attachment_id":"808099"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/65uyjh-500x535-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/65uyjh-500x535.jpg","attachment_id":"808097"}]

18 komente në “FOTOT/ Brenda vilës luksoze të Ermal Mamaqit”

 1. Bakiu says:

  Te behesh i pasur me antivlerat qe mbart, duke publikuar ne tv – e banalitete pa hesap!

 2. fiqo says:

  Mos j’u vije inat, ai dhe gruja e tij, jane” biznesmene” te zotet…..TV Klan, nuk quhet me i tille, tani quhet” TV Mamaqi” pse?!!!- nuk e di?!!!. Po ashtu dhe “Big Market”, quhet “Ami Market”…..!

 3. capi dhia says:

  Udheheqesi i popullit MalHer Qimama, duke qeshur me veten e tij per publikun.

 4. Kaonia says:

  Ti gezoni ,vetem mos nxirni foto se duket sikur tallni karrin me fukarallekun e njerzve.

 5. Tajari says:

  Hej popull I leshte shqipetar???????????!!!!!!!!!!!!!!
  Shikoni se çfar ndodh ne shoqerine Shqipe…………..Nje idiot ka arritur kete nivel dhe nje profesor ose akademik i ndershem ben nje jete poshte mesatares…..atehere O ZOT I MADH ……
  FUCK YOUR TYPE MAMAQI

 6. Ilir says:

  Vilat e oligarkeve… te rames..:)

 7. Kosovari says:

  Ermail filloi te beje pasuri atehere kur Amarda mori tamam MBIEMRIN e Ermalit !

 8. mirel says:

  Katnar tipik Tirone. Turishtrembt dhe i pacipe
  E njejta gje dhe ajo narja qe ka perkrahu. Cengije nazelie.
  Shqipot kane perfunduar nen zgjedhen e ca llumrave te tille, sherbetore te se liges, plera te neveritshem

 9. ceni boston says:

  Paret i ben ajo pjeshka qe na ne krah dhe jo ky karagjozi! Per hater te saj ai ka ate palo emisoin ne Klani, pjeshka pjeshka!U be pjeshka Ermal Mamaqia…po ta hane te tjeret!

 10. Toni says:

  Nese do shihni programet e tij jane shume te varfera nga ana e humorit. Dmth ata qe jane atje qeshin se i paguajne diten te shkreteve. Emision idiotesk, qe per ne Shqiperi mire eshte. Po ai stan ate bulmet ka. Ndersa nusen e tij nuk e njoh po sa kam pare ne TV nivel i ulet duket, e jo me femer me sharm se duhet te jesh e lindur sharm e jo e sajuar. Megjithate ne ate mut ku jetojne ata te dy nuk iua kam ziline fare. Dmth vile luxoze me makine luxoze qe sa del nga shtepia ndeshet me balten, pluhurin, fukarrallikun dhe injorancen e te pasurve( ku 95% jane me borxhe) .

 11. fieraku4u says:

  NUK ARRIJE TE KUPTOJ SE SI KY TE BENE PER TE QESHUR…??? NUK ARRIJE TE KUPTOJ CFARE I PELQEJN KETIJ. KY AS KENGETAR NUK ESHTE, AS AKTORE, AS DJ, AS AKTORE SKECI. GJITHSESI I UROJ NJE JET SA ME TE MIRE.

 12. Goni says:

  Nqse bota perendimore me te drejte ka krijuar “the celebrity ” shqiperia duhet te krijoje “the poverty “( te varferit).
  Gazetari idiote……pse I jepni hapesira ketyre tipave….

 13. adriatik says:

  mos pastron leket e kushuririt te vet Olldashit

 14. adriatik dhamo says:

  Mos pastron leket e Olldashit se e ka pasur kushuri se e kathene vete jo per gje

 15. Tajari says:

  Ermal Mamaqi dhe permbytja e fundit ne shqiperi……mund te jete titulli I dokumentarit me te bukur …..
  Poshtersi shqipetare…..”…….fuck

 16. HAHAHAHA,,, CUDIRA SHQIPTARE,,,KLLOUN SI ERMAL MAMAQI TALLIN BYTHEN ME INJORANCEN SHQIPTARE,,,KY QESH DHE THOTE O POPULL TOROLLAK,,,UN ME BUDADHIQET E MIA ,,,,DHE FAL JUSH INJORANTEVE SHQIPTAR QE ZGERDHIHENI KOT ME BATUTAT E MIA KOT FARE,, U BERA I PASUR,,,NIVEL SHQIPERIE,,,,TE NA RROJ BAFTJARI,,,,LARG ATIJ VENI,,,JAM I NDERGJEGJSHEM QE NUK KAM KONTRIBUAR PER KETA KLLOUN RRUGE,,,QE PREJ 28 VJETESH QE NDODHEM JASHT,,,,JAM SHQIPTAR DHE JAM KRENAR PER VENDIN TIM GJEOGRAFIK DHE HISTORIK,,,JO PER KLLOUN DHE INJORANTET QE DEGJOJN BAFTJARIN ME JARGA NEPER GOJE,,,,ZGERDHIHU O PLAK SE TE KA ARDHUR DITA,,,,

 17. enter"" says:

  Per mua ska rendesi lluksi I shtepise por trute.
  Dhe ky mamaqi, tru nuk ka, se per humor njehere me vjen per te vjelle me fjalet qe thote.

  Akoma shqiptaret merren me pamjet e shtepive????????????????

  P.S. Cfare lajmi idiot eshte ky???

 18. me vjen keq pse njerezit acarohen pse ermali ka nji vil eshte normale ishte ipari qe itha berishes se kame fituar me zotesi festivalin po me leket emia investova tani se ka bler nji vile ska asnji gje pse eshte ne tv ka nji pune te mire mos te behemi xheloze prandaj mos te gjykojme keshtu ka qene si ka qene ti leme keto cfare eshte tani kjo ka rendesi reklamat ja bejne firmat qe publikojne per te shitur orendite eshtepise dhe ai nuk ifton me zoregazetaret por me qe ka emer ne njohje publikegazetaret iduhen keto reklama bisnes eshte te tere duan te hane dhe eshte normale prandaj ti leme keto eshte iafte apo nuk emeriton keto jane budallalleqe me respekt per te gjithe ata qe arijne ate qe duan ne jeten eperditshme urime gjithe artisteve te shqiperise

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *