FOTOT/ Kjo seksbombë rrëzon Kim Kardashian nga froni

Kim Kardashian prej kohësh ka marrë famën e saj dhe nuk po mundet kush t’ia zërë vendin.

Por kohëve të fundit po qarkullojnë zërat se është shfaqur një sozi e Kim Kardashian, e cila është pretendente për ta rrëzuar Kardashianin nga fronti i femrës me të pasmet më seksi në planet.

Fjala është për modelen Dolly Castro, e cila ka linja trupore shumë të përafërta me ato të Kim Kardashian, për të mos thënë se ajo duket edhe më tërheqëse se vetë Kimi.

Më poshtë do të mund të gjeni fotografitë më të “nxehta”, ku ajo është shfaqur goxha atraktive dhe provokuese. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/w41512368329-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/w41512368329.jpg","attachment_id":"808045"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/w11512368320-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/w11512368320.jpg","attachment_id":"808044"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/w21512368323-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/w21512368323.jpg","attachment_id":"808043"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/w71512368324-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/w71512368324.jpg","attachment_id":"808042"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/w31512368327-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/w31512368327.jpg","attachment_id":"808041"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/w51512368331-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/w51512368331.jpg","attachment_id":"808040"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/w61512368333-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/w61512368333.jpg","attachment_id":"808039"}]

1 komente në “FOTOT/ Kjo seksbombë rrëzon Kim Kardashian nga froni”

  1. Alidemsi vjeter says:

    I merr te keqen Albanes se Parlamentit tone.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *