FOTOT/ “Burri: O grua po hajde se do ikim… Gruaja: Prit 5 min sa të provoj dhe… 100 fustane”

“Kur të shkoni që të bëni pazare me gruan, ju bëjmë më dije se duhet që të merrni bukë më vete se nuk dihet sa mund të vonoheni”.

Kjo mënyrë të thëni të vjen ndërmend kur shikon këto foto ku burrat e lodhur presin gratë e tyre që të mbarojnë me blerjet ose së provuari fustanet.

Më poshtë keni foto të publikuara në rrjetet sociale, të cilat provojnë faktin se meshkujt nuk duhet të dalin me femrat për pazare, pasi rrezikojnë të flenë në qendra tregtare dhe të rrinë pa ngrënë për disa orë. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5-11.jpg","attachment_id":"809229"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/13-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/13-7.jpg","attachment_id":"809230"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/8-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/8-9.jpg","attachment_id":"809227"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4-11.jpg","attachment_id":"809228"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/6-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/6-9.jpg","attachment_id":"809226"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/3-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/3-11.jpg","attachment_id":"809224"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/7-9-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/7-9-1.jpg","attachment_id":"809223"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/9-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/9-7.jpg","attachment_id":"809222"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/10-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/10-9.jpg","attachment_id":"809221"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/11-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/11-8.jpg","attachment_id":"809220"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/12-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/12-7.jpg","attachment_id":"809218"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/2-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/2-12.jpg","attachment_id":"809225"}]

1 komente në “FOTOT/ “Burri: O grua po hajde se do ikim… Gruaja: Prit 5 min sa të provoj dhe… 100 fustane””

  1. asdfghjkl says:

    Thosh gjithmon i ziu Sanço:asdfghjkl ” Gruaja dhe pula janë barabar, njëlloj humbasin në pazar.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *