FOTOT hot të modeleve në kalendarin e 2018

Viti i ri 2018 po afron dhe bashkë me të edhe imazhet hot të modeleve.

Dhe modelet Gigi Hadid dhe Candice Swanepoel janë shfaqur seksi dhe provokuese në fotot për kalendarin e fundit që supozohet të jetë humanitar.

Revista “CR Fashion Book” ka bërë një kalendar të ri që është edhe një speciale për Olimpiadën.

12 modele kanë pozuar me pajisje të ndryshme teknike në fitnes për t’u ilustruar në një publikim 13 muajsh që fillon në vitin 2017 dhe përfundon në dhjetor të vitit 2018 (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/3-36-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/3-36.jpg","attachment_id":"809099"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/6-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/6-12.jpg","attachment_id":"809095"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5-31-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5-31.jpg","attachment_id":"809094"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4-27-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4-27.jpg","attachment_id":"809093"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/2-112-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/2-112.jpg","attachment_id":"809092"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/7-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/7-9.jpg","attachment_id":"809096"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/8-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/8-8.jpg","attachment_id":"809097"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/10-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/10-7.jpg","attachment_id":"809098"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *