VIDEO/ Këngëtari shqiptar “mbulohet” me dollarë në SHBA, paratë futen në thes

Këngëtari shqiptar, Gëzim Nika ka festuar para pak ditësh 35 vjetorin e karrierës së tij muzikore në SHBA, aty ku jeton prej disa vitesh.

Gjatë koncertit të zhvilluar në një nga skenat e SHBA, këngëtari është “mbuluar” me dollarë.

Në një video të publikuar shihen dollarë të shumtë që janë hedhur gjatë kohës që këndonte Gëzim Nika. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “VIDEO/ Këngëtari shqiptar “mbulohet” me dollarë në SHBA, paratë futen në thes”

 1. Gomer jane shqiptaret.Punojne gjithe diten dhe i hedhin per kete debilin dhe pastaj habiten se si pasurohen batakcinjt me tralala.

 2. fantoma says:

  Janë të gjitha një dollarëshe…(?!) Mos “pordhoni” kot…!

 3. ceni boston says:

  shqiptaret dhe greket, me bythe rjepurit e botes bejne nga keto budallalliqe. Popujt e tjere as qe harijne ta konceptojne kete budallallik anadollak.

 4. Alban says:

  jane te gjitha 1 dollarshe,
  po ti mbledhesh bashke, behen a nuk behen nja 2 mije dollare.

 5. Alban says:

  jane te gjitha nje dollarshe,
  po ti mbledhesh bashke, behen a nuk behen nje 2 mije dollare.

 6. enter"" says:

  NUk ka gje me te peshtire sesa ky zakon I hedhjes se lekut.
  Nuk ka me peshtiresi per party qe organzojne shqiptaret ne amerike.

  Njerez te paemancipuar.
  NEVERI!!!

 7. Elba says:

  Egoja.Egoja.eshte ajo .qe I nxit te hedhin sa me shume para.Ka ardhur koha ti jepet fund kesaj marrezije.Perse te mos ti marre cifti parate?Po flas ne pergjithesi.Kur epyten Ronaldon sa shkolle ke?Pergjigja 4 klase.Ja nje tjeter budallallek ne fushen e sportit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *