Mbyllet në barazim pjesa e parë e ndeshjes Young Boys-Skënderbeu

Ka përfunduar në barazim pjesa e parë e ndeshjes së fundit të fazës së grupeve në “Europa League” mes Young Boys dhe ekipit të Skënderbeut.

Pjesa e parë është mbyllur me rezultatin e bardhë 0-0.

Një 45 minutësh i cili u përqëndrua mësë shumti në mesin e fushës, ku dhe rastet për shënim ishin të pakta për të dyja ekipet. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *