FOTOT/ Bella nuk harron “vesin”, lë sytjenat në shtëpi

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo është një nga modelet më të mira dhe më të kërkuara në botë aktualisht.

Dhe të enjten mbrëma Bella Hadid teksa doli për tu argëtuar në Londër, u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo, pasi u shfaq e veshur plot stil.

21 vjeçarja nuk i la shumë vend imagjinatës me veshjen, pasi nuk kishte vënë sytjena dhe me bluzën transparente tregoi më shumë se ç’duhej. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/47188D2800000578-5157189-image-a-41_1512693285474-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/47188D2800000578-5157189-image-a-41_1512693285474.jpg","attachment_id":"810314"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/47188D3100000578-5157189-image-m-9_1512724765995-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/47188D3100000578-5157189-image-m-9_1512724765995.jpg","attachment_id":"810317"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/47188D0300000578-5157189-image-a-39_1512693056453-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/47188D0300000578-5157189-image-a-39_1512693056453.jpg","attachment_id":"810316"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/47188D3D00000578-5157189-image-m-10_1512724780910-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/47188D3D00000578-5157189-image-m-10_1512724780910.jpg","attachment_id":"810315"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/47188D2400000578-5157189-image-a-40_1512693282986-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/47188D2400000578-5157189-image-a-40_1512693282986.jpg","attachment_id":"810313"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/47188ED000000578-5157189-image-a-11_1512724809713-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/47188ED000000578-5157189-image-a-11_1512724809713.jpg","attachment_id":"810312"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4717A8A900000578-5157189-image-a-114_1512682376385-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4717A8A900000578-5157189-image-a-114_1512682376385.jpg","attachment_id":"810311"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *