FOTOT/ Kendall Jenner e “tradhëton” bluza, i tregon…

Kendall Jenner u pa me të dashurin e saj Blake Griffin një natë më parë, ndërsa sot u fotografua teksa blinte një kafe në Los Angeles.

Modelja e famshme e veshur me xhinse dhe një bluzë transparente, tërhoqi vëmendjen.

Kendall dukeje mjaft seksi dhe në formë teksa ecte në rrugë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4710698000000578-5154277-Coffee_run_On_Wednesday_Kendall_Jenner_was_spotted_getting_her_c-a-31_1512623630216-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4710698000000578-5154277-Coffee_run_On_Wednesday_Kendall_Jenner_was_spotted_getting_her_c-a-31_1512623630216.jpg","attachment_id":"810212"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4710698800000578-5154277-Out_and_about_The_22_year_old_model_sported_a_low_key_ensemble_w-a-30_1512623630193-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4710698800000578-5154277-Out_and_about_The_22_year_old_model_sported_a_low_key_ensemble_w-a-30_1512623630193.jpg","attachment_id":"810211"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/470DB38A00000578-5154277-Selfie_time_Earlier_in_the_day_Kendall_shared_a_quick_video_of_h-a-29_1512623630183-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/470DB38A00000578-5154277-Selfie_time_Earlier_in_the_day_Kendall_shared_a_quick_video_of_h-a-29_1512623630183.jpg","attachment_id":"810210"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/471BC0DE00000578-0-image-a-34_1512728251162-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/471BC0DE00000578-0-image-a-34_1512728251162.jpg","attachment_id":"810208"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/471B59B600000578-5159303-Sleek_22_year_old_Kendall_sported_charcoal_grey_slacks_which_she-a-48_1512729280153-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/471B59B600000578-5159303-Sleek_22_year_old_Kendall_sported_charcoal_grey_slacks_which_she-a-48_1512729280153.jpg","attachment_id":"810207"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/471B59C000000578-5159303-image-a-50_1512729355238-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/471B59C000000578-5159303-image-a-50_1512729355238.jpg","attachment_id":"810206"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46D4925000000578-5154277-image-a-65_1512619297251-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/46D4925000000578-5154277-image-a-65_1512619297251.jpg","attachment_id":"810209"}]

1 komente në “FOTOT/ Kendall Jenner e “tradhëton” bluza, i tregon…”

  1. Karderri says:

    Gopderre !
    Lum si ai qe i mbush qypin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *