VIDEO/ Të rinjtë e PD në Shkodër presin Ramës me protesta, shihni gjestin që bën kryeministri

Disa të rinj të forumit rinor të Partisë Demokratike në Shkodër e kanë pritur me protesta kryeministrin Edi Rama.

Teksa ky po hynte në sallën e kinemasë së qytetit ku po zhvillohej mbledhja e Këshillit Kombëtar të Territorit për projektet e Shkodrës të rrinjtë po e prisnin duke protestuar  me pankarta në duar.

Ndërkohë sapo Rama zbriti nga automjeti i tij, ai bëri gjestin e zakonshëm përpara të rinjve duke ngritur dy gishtat lart. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

13 komente në “VIDEO/ Të rinjtë e PD në Shkodër presin Ramës me protesta, shihni gjestin që bën kryeministri”

 1. Bobi says:

  PUN MALOKESH TE ORGANIZUARA NGA KAPOLOKU BERLUKA….. I.

  1. Mono says:

   keta ishin 10 vete d.m.th 10 jashteqitje fekale te berishes

  2. neda says:

   Qe te kete protesta ne nje vend demokratik eshte gje normale, sepse ne fund te fundit nuk mendoje se shqiptaret kane arritur parajsen dhe jane aq te kenaqur sa ta presin kryeministerin me lule. Vendi ka shume probleme,ka papunesi shume te larte,ka shperndarje te te ardhurave jo ne menyre te arsyeshme,ka paga e pensione shume te uleta,ka korrupsion e sorrollatje e tallje me te drejtat e qytetareve etj.etj.por sidoqofte sote drejtohet me mire se sa dje kur ishte PD ne Pushtet, e cila edhe kur beri marveshjen armiqesore te detit me greqin,apo kur u vrane protestues me 21 jenar, nuk pam nga te rinjte e shkodres qe te ngriheshin ne protesta dhe kjo me bene te mendoje se jane mesuar qe te jene te sunduar . Natyrisht te rinjte e diteve tona nuk jane ata te viteve 90-te qe bene histori, megjithate une e pershendes protesten,me mire te protestosh se sa te jeshe i nenshtruar e i neperkembur dhe eshte nje gjest qe gjithesesi duhet pershendetur. Njerzeve duhet tu dale frika nga protestat e sidomos tani qe njerzit ndjehen te sigurte se shteti nuk i vrete kur ata protestojne si me 21 jenar. Asnjehere nuk ka nje qeverisje aq te mire sa te mos jene te nevojshme protestat.

 2. Kasapi i Sallahanes says:

  Rini leshi.Kur ka kene SALA i ri tana nanat ua qi more debilat e Voltanes.Beni protesta per reforma ok,por me kene poshte se doni ju?!….Subhanallah……

 3. sali says:

  Bajga .nuk meritojne me shume

 4. Lleshi says:

  NUK THON KOT,, ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN,,ME PAK FJALE DHE RROTE K….I. DHE I THONE VETES DJEPI I KULTURES. DJEPI I INJORANCES DHE I BUDALLEJVE…TUNG SHKODRA.

 5. Tung Edi says:

  Ca legena nga kazani I mbeturinave sigurisht te paguar nga vjedhet MEGA te saliqimit dhe luqimit qe zhbene Gjithcka ne ate vend te mjere Tani Edi eshte nje Hero I vertete qe ka vene detyre vetes ta eleminoje keto qenie cnjerzore qe sollen kaosin e vertete

 6. Nuk ka me kohe says:

  sa kohe qe kryeqeni kryekrimineli vrasesi i shqipetareve sali berisha eshte akoma i lire dhe qe nuk po perfundon mbrapa hekurave ky vend nuk ka per te patur qetesi!!!!! Po nuk u fut sali bajga berisha ne burg akoma do kete vrasje e grabitje ne kete vend. Prandaj vetingu te burgos me burgim te perjetshem kryekafshen islamikun berishe sa nuk eshte Vone.

 7. Niko says:

  O lleshi po qfar te keqe ka qe te presin kryeministrin me protesta si ne qdo vend demokratik,por si mirditor qe je nga emri je aq larg kultures shkodrane sa e shpreh inferioritetin me du fjale,patjeter do jesh ndonje spiju i vjeter kooperative.po prap nuk ke faj mor shoku se ti dy here ke qene ne shkoder njehere me ble kepuce dhe njehere me pa vllaznin shkodra asht ekuacion i rende per ty prandaj mos i fut zor vedit shoku

  1. L leshi says:

   O pall me emrin niko , une sa per dijenine tane jam le e rrite ne Shkoder dhe me vjen keq ku jane katandise shkodranet….ndersa da per spijun or lum miku une e kam kalu Hanin e Hotit shume kohe para se ju ta gezonit shkerdhatogracine e Sali hajdutit..une nuk them mos dilni ne protesta por dil per nje kauze te dtejte dhe jo per te mbrojtur hajdutin..tung o injorant sepse vet komenti jot tregon sa i zgjuar je…

 8. Futja kot says:

  Legenat katundaria e idioteve shkodrane qe nuk kane dy pare.mend ne koke. Nje mut te madh do hani ore koqe kandari. Akoma skeni kuptuar qe Rama nuk pjerdh per idiote si puna juaj. Ti rruani mikun Rames ore plehra.

 9. kashi says:

  pse nuk i tregove gishtin e mezit

 10. DALLTON says:

  Bravo Edvin me kulture Europiane ju ke treguar injoranteve dhe fshatareve te Shkodres ,se ti je per liri -demokraci dhe jo per anarshi ,si kunder jane vete ata te rinj vandale ,por atyre duhet t’iau lerosh qe te -te thone baba.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *