FOTOT/ E pabesueshme, 12 vjeçari fshihet në kroskotin e makinës për të hyrë ilegalisht në Spanjë

Një fëmijë 12 vjeçar është fshehur në kroskotin e një  makine BMW X5, me qëllim për të kaluar kufirin  për në Spanjë.

Policia arriti të zbulonte vendin ku ishte fshehur djali nga Guinea me anë të një aparati të veçantë i cili identifikoi të rrahurat e zemrës.

Kur oficeri i policisë futi dorën për të kontrolluar në kroskot preku trupin e një njeriu.

Për shkak të vendit të ngushtë dhe shumë të vogël  i mituri kishte probleme me frymëmarrjen, por dhe me këmbët pasi i është dashur ti mbante të mbledhura.

Policia zbuloi këtë rast trafiku në kufirin mes Marokut dhe enklavës veriore të Spanjës në Melilla të Afrikës, të premten e 8 dhjetorit.

Policia arrestoi shoferin e makinës. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/nintchdbpict0003720880182-e1512979706781-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/nintchdbpict0003720880182-e1512979706781.jpg","attachment_id":"811743"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/nintchdbpict000372088018-e1512979681692-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/nintchdbpict000372088018-e1512979681692.jpg","attachment_id":"811742"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/nintchdbpict0003720880181-e1512979694185-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/nintchdbpict0003720880181-e1512979694185.jpg","attachment_id":"811744"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *