VIDEO/ Plas sherri në Komisionin e Sigurisë, Noka degradon përfundimisht: I keni futur gishtin qytetarëve, nuk ma ndërpret dot fjalën as Rama

Deputeti demokrat Flamur Noka, i njohur për sjelljen e tij agresive dhe të dhunshme, ka degraduar së fundmi në Komisionin e Sigurisë.

Noka ka “shpërthyer” në akuza dhe ofendime personale ndaj kolegëve socialiste duke harruar që ndodhet në një institucion të lartë dhe jo në bilardon e lagjes.

Flamur Noka i është drejtuar me një gjuhë mjaft vulgare kryetares së komisionit Ermonela Felaj.

“Nuk merrem me ty, unë, oj vajzë. Më dëgjo mua të flas këtu, nuk ma nderpret dot fjalen Edi Rama.. Jo më Salmonela” shprehet  Noka.

Felaj mbyll mbledhjen, falënderon deputetet dhe largohet.

“Dëmshpërblim do të thotë shpallje e gjendjes së emergjencës, nëse nuk shpallet gjendja e emergjencës me këtë gjë ju i keni futur gishtin qytetarëve. Qeveri demokratike e ka shpallur gjendjen e emergjencës, ka vlerësuar dëmin dhe ka dhënë dëmshpërblimin”- tha ai, ndërkohë që shumica del nga mbledhja.

Noka i hedh prapë mikrofonin Felajt dhe pas largimit të saj i zë vendin në krye të tavolinës.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

14 komente në “VIDEO/ Plas sherri në Komisionin e Sigurisë, Noka degradon përfundimisht: I keni futur gishtin qytetarëve, nuk ma ndërpret dot fjalën as Rama”

 1. Koba says:

  Ky spiun Serb ka kohe qe e ka mbushur KUPEN.Cfare pritet per ti shkulur Gurmazin ketij Langaraqi???

  1. Albania says:

   Fshatari me kafshe me injorant me koketrash se ky Noka nuk ka ne Shqiperi. kafshe e prapambetur

   1. shqiptari says:

    Rrofte Flamur Noka! Nuk ka imazh me idiot e antiqytetar qe te pershkruante nivelin ordiner te Partise Demokratike. Fal deputeteve si Flamur Noka Partia Socialiste do rri gjate ne Pushtet.

 2. Boris Lani says:

  Fajin e ka shyeti dhe policia qe e lene kete rugac muti te flase si te doje e te ofendoje ke te doje si ne parlament ashtu dhe ne institucine te tjera. Cfar shteti esht ky kur ka frike nga ky idiot.

  1. Tan_Tironci says:

   You can’t fix an idiot.

 3. Boris Lani says:

  Fajin e ka shteti dhe policia qe lejojne kete rugac muti te ofendoje ke te doje dhe si te doje si ne parlament ashtu dhe institucione te tjera shteterore. Shteti ka frik nga nje injorant si ky. Te tillr deputete kemi ne .Turp

  1. Kuksi says:

   Ky asht nje maskara, nje laper qe sillet si ” trim “,duhet me ja thy hundet si ati malokut tjeter ati Strazimirit, te dy pydhare qe akoma nuk i kane mesu mire rruget e Tira esl

 4. Antonio kuin says:

  Po nukë u zhdukë ajo lloj rugaçrie shqipëria mos të pretendoj për për europë jo gjithmonë populli është fajtor por për këto prototipa është faji i popullit lëri të qeverisin këto rugaç i shikoni ça bëjnë për pushtet edhe pse populli i çoi vetëm gjysmat në parlament janë gati të shnerojnë edhe motrat e tyre për pushtet turpi i shqiptarëve Flamur Noka mjalti i partisë demokratike

 5. Antonio bandiera says:

  Populli i Tiranës nukë duhet ta leja të shkeli në Tiranë ky maloku i shitur me çdo lloj mjeti duhet përzënë andej nga ka ardhë

 6. BERISHA LARGOHU says:

  Qytetareve ju ka fut gishtat PD, Ndoka duhet te largohet me force edhe nga parlamenti me moton sepse eshte idiot.

 7. tir says:

  Zonjes Ermonela i gerthet gomari i Kukesit, se tek ajo i thyhen gishtat. Mos ja merrni ulurimat per baze te shkretit, se eshte lodhur duke u futur gishtin madamave te Serbise dhe Hollandes. Eshte bere m ..ti per ilac. Rrugac dhe i ndyre!

 8. Shoku " Shpati " says:

  Ky njethundrak nuk ka asnje faj . Ky vegjeton ne habitatin e tij . Ata qe e ndiejne veten qe I perkasin nje habitati tjeter le te veshin çizmet dhe te gjejne ndonje kenete me te mire per te punuar per kombin …pune krimbash ! La fiesta del chivo – goes on !

 9. Alban Dega says:

  CFARE NUK PRITET NGA FLAMUR STANISHICI !?

  ATDHESHITESIT NUK MUND TE BEHEN KURRE ATDHETARE
  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Dy bosat tu politike reali Berisha dhe figuranti Basha kane vite e dekada qe shkerdhehen dite e nate, here hapur e me shume fshehurazi me Beogradin e Athinen, me UDB-en e me Asfaline greke, me Milloshevicin e me Arkanin, me Mictapisin e me Bakojanin, me Putinin e Slobodanin e ti i duartrokisje si nje bythelepires i peshtire e i pafytyre!
  Do te quaja thjeshte nje legen materniteti! Nuk po e bej sepse nuk dua ta ofendoj ate. Jo ty! Ti ofendon edhe ofendimin me te rende
  Sot na beni edhe atdhetarin edhe qytetarin… E kush partia jote kusare e vrastare, atdheshitese e antishqiptare!
  Partia jote u bie sirenave te dekriminalizimit kur eshte partia me me shume kryekrieminele ne Kuvend e jashte tij, ne baze e ne qender… Kudo !
  Partia Demokratike ka nje agjent te vetdeklaruar te UDB-7se jo vetem deputet ne Kuvendin Popullor, Flamur Noken. Ka gati 25 vjet qe ben korrierin midis Berishes dhe UDB-es sepse ai e ka katapultuar ne forumet kryesore te saj e deri gati ne krye te Komisionit te Sigurise se Kuvendit ku vetem “Miku mbi mik” te Sali Fazlicit, Damiri, nipi i bosit te Berishes ne krye te UDB-es se Sanisha Stanishicit i hapen dyert deri edhe te Keshillit me te larte te Sigurise Kombetare!
  Pse them se Muli e ka vetdeklaruar rekrutimin etij si agjent i UDB-es gjakatare serbe ? Cilat jane faktet?
  Me doren e tij dhe vullnetin e tij te lire ka shkruar ne deklaraten e vet per ministrine Brenshme te Shqiperise te asaj kohe se ishte marre disa here ne pyetje edhe ne Prizren, edhe ne Prishtine edhe ne Beograd ku ishte trajtuar mire prej UDB-es. Aq mire sa shefat e saj i kishin kerkuar te bashkepunonte me ta…. E megjithese gjoja , sipas fjaleve te tij, ai kishte kundershtuar ofertat e tyre per bashkepunim, Muli ishte lene i lire !!!!
  Lind pyetja e thjeshte: cili sherbim i fshehte e aq me teper nje bishe barbare e gjakatare si UDB jo vetem te lere te lire por edhe te te trajtoje si nje “bir hazreti“ ( fiqiri ) pasi nuk ka pranuar oferten dhe kerkesen e saj te pangijshme per spiune e hafije ne Kosove e ne Shqiperi ku rrjeti i saj agjenturor ishte e eshte shtrire anembane me shume se asnjehere me pare e ne te gjitha fushat.
  Absolutisht e pamundur! Me e pakta do ishin disa vite burg e tortura ala UDB. Nje plumb kokes , helmim apo zhdukje pa nam e nishan sic ka vepruar me mijera here kunder atdhetareve shqiptare ne Kosove, Mali i Zi, Maqedoni e bile edhe ne Shqiperi.
  As kjo nuk eshte arsyeja kryesore qe ngjalle aq shume dyshime…
  Katapultimi i nje Muli, nje mushk Hasi, pa asnje vlere as intelektuale, as qytetare nga nje shkalle ne nje shkalle me te larte karriere ne gjirin e PD-se ku komandon gjithcka Sali Berisha e bene ate korrierin me te besuar te tij ne kontaktet jo vetem me Beogradin, por edhe me Podesten amerikane, qe punon po ashtu prej vitesh per imazhin e qeverive serbe ne SHBA.
  Te gjitha rruget e sherbimet e Mulit e te Berishes te cojne ne Beograd… Edhe rruga e tyre per ne SHBA kalon nga Beogradi qe e katapultoi edhe vete Berishen ne krye te PD-se dhe te shtetit shqiptar.
  “Kemi pase informacione dhe raporte teper sekrete te zbulimit dhe kunderzbuklimit shqiptar se Sali Berisha eshte rekrutuar nga UDB-a serbe qysh ne mesin e viteve 70-te , me tha Ramiz Alia ne nje bisede teper konfidenciale pas nje interviste qe bera me te me kerkese te gazetes me te madhe spanjolle dhe e treta ne Bote “ El Pais “ fill pas vendosjes se tij ne gjendje arresti shtepiak ne shtepine e se bijes ne Tirane. Jo vetem nepermjet vjerres se tij serbe Milices qe bente loje te dyfishte edhe me UDB-en edhe me Sigurimin por edhe me kontaktet qe ka pase gjate specializimit ne France me nje bashkefshatar tuajin qe ka punuar dhe punon edhe per UDB-en edhe per CIA-an , e cila ka pasur nje nder qendrat e saj kryesore per Ballkanin dhe vacanerisht per Shqiperine ne kryeqytetin serb me ne krye William Rajerson “kumbaren” e Berishes per marrjen e timonit te PD-se dhe postin me te larte shteteror ne Shqiperi. Ai sipas informacioneve qe kemi marre herepashere ka rekrutuar edhe nje mik te ngushte te Berishes dhe timin gjate nje veprimtarie nderkombetarei rinore ne nje vend perendimor”
  Keta jane bosat e tu atdheshites te serbit e te grekut, tek Moska e i biri dreqit.
  Njesoj si ata edhe ti nuk nxjerr i nga goja pa rre…. Eshte zanati juaj numer nje. Edhe ate e beni si gjithe zanatet e tjera….
  Orvateni te rreni por as te genjeni nuk dini… Trashe fare! Rrenat tuaja bejne mu! Lexohen fare lehte ! Jeni bere te gjithe “qytetar dixhital” domethene Sali Berisha .
  A e mbani mend debatin qe beme me njeri- tjetrin kur ti Zevendes- ambasadori i Sali Fazlicit dhe Gazidede UDB-ashit ne Washington genjeje se gjoja SHBA do ti hiqte vizat me Shqiperine brenda nje viti, sipas qytetarit tend dixhital te rrenave ala Berisha ne Departamentin e Shtetit.
  Po shtate pseudonimet qe perdore nga kulisat e SHISH-it gazidedian kunder fakteve dhe te vertetave te pakundershtueshme te dhjetra lexuesve nga mbare Amerika e jashte saj!?
  Sa vjet e u bene qe atehere dhe edhe sot e kesaj dite kur marredheniet e Shqiperise me SHBA jane ne zenitin e tyre akoma nuk jane hequr vizat !?
  A e mban mend damaskimin qe te beri botuesi i “Kritika” ne ate kohe per adresat e rreme te emaileve tua qe te zgerlaqen edhe me keq or zgerlaqje e Berishes dhe Lulit, i Bishes dhe i Mulit…
  Ai rregjim kusar e vrastar nuk kishte dhe nuk mund te kishte ambasador e zevendes me te mire se sera jote dhe e atyre qe jane ne krye te partise tende ! Lanet !

  1. Pisha says:

   Si mund te kete ndonje palaço si ky Shqiperia , ky ” trim “vulgar, spiun, injorant, le ta mbaje pd ja si deputet per te pergjysmuar votat ne zgjedhjet ne vijim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *