FOTOT/ Gigi Hadid “kërkon një mashkull ta depilojë”, ka vullnetarë?

Ajo është njëra nga femrat më të bukura dhe më të famshme në botë.

Por në fotosesionin e fundit, Gigi Hadid ka befasuar fansat duke sjellë reagime nga më të ndryshmet.

Gjatë xhirimeve për revistën “Love”, Gigi teksa ka treguar “bicepsin” me veshje sportive ajo është parë e padepiluar tek sqetullat.

Pas publikimit të këtyre fotografive, fansat kanë bërë komente të shumta lidhur me këtë.

Kishta nga ata që e mbështesinin për veprimin por të shumtë ishin dhe ata që e kritikonin dhe disa meshkuj thonin “ të vij un të të depiloj”. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4736318E00000578-0-image-a-44_1512985814905-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4736318E00000578-0-image-a-44_1512985814905.jpg","attachment_id":"812239"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4736226E00000578-0-image-a-1_1513072224010-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4736226E00000578-0-image-a-1_1513072224010.jpg","attachment_id":"812238"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4736220200000578-0-image-a-55_1512986146496-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4736220200000578-0-image-a-55_1512986146496.jpg","attachment_id":"812237"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4736319200000578-5166825-image-a-56_1512986436626-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4736319200000578-5166825-image-a-56_1512986436626.jpg","attachment_id":"812236"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4736226700000578-5166825-Defiant_Rather_than_mentioning_the_powerful_imagery_fans_flocked-a-7_1512988860288-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4736226700000578-5166825-Defiant_Rather_than_mentioning_the_powerful_imagery_fans_flocked-a-7_1512988860288.jpg","attachment_id":"812235"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4736222B00000578-5166825-image-m-67_1512986697594-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4736222B00000578-5166825-image-m-67_1512986697594.jpg","attachment_id":"812234"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4736222500000578-5166825-image-a-68_1512986704362-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4736222500000578-5166825-image-a-68_1512986704362.jpg","attachment_id":"812233"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4736224800000578-5166825-Kicking_it_Gigi_threw_herself_into_the_shoot_as_she_high_kicked_-a-9_1512988860407-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4736224800000578-5166825-Kicking_it_Gigi_threw_herself_into_the_shoot_as_she_high_kicked_-a-9_1512988860407.jpg","attachment_id":"812232"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4736220A00000578-5166825-image-a-65_1512986689388-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4736220A00000578-5166825-image-a-65_1512986689388.jpg","attachment_id":"812231"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4736225600000578-5166825-Body_issues_She_previously_revealed_that_she_snubbed_having_a_Br-a-10_1512988860429-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4736225600000578-5166825-Body_issues_She_previously_revealed_that_she_snubbed_having_a_Br-a-10_1512988860429.jpg","attachment_id":"812230"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *