FOTOT/ Njihuni me “ëngjëllin” që mbrojti Erdoganin në Greqi

“Kush është engjëlli që mbron Sulltanin?”

Kështu shkruanin mediat greke, pasi mes qindra agjentëve që garantuan sigurinë e presidentit Erdogan gjatë vizitës historike në Greqi, ra në sy një oficere e quajtur Sofia Papajorgjiu.

Ajo shërben prej vitesh në shoqërimin e personaliteteve të huaja në Greqi.

Papajorgjiu ndodhej në aeroport gjatë zbritjes së presidentit turk në aeroportin “Eleftherios Venizellos”.

Bukuroshja është truprojë e forcave greke “ELAS”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/auto_4314271-15127147101513009860-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/auto_4314271-15127147101513009860.jpg","attachment_id":"812130"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/download-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/download-10.jpg","attachment_id":"812129"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/auto_erdogan-somatofilakas-dyo1513009858-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/auto_erdogan-somatofilakas-dyo1513009858.jpg","attachment_id":"812128"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/auto_4313979-15127147101513009862-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/auto_4313979-15127147101513009862.jpg","attachment_id":"812127"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/auto_257237-15127147101513009863-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/auto_257237-15127147101513009863.jpg","attachment_id":"812131"}]

9 komente në “FOTOT/ Njihuni me “ëngjëllin” që mbrojti Erdoganin në Greqi”

 1. Janulles, me sqepar kokes.... says:

  Me ne fund nje gerrke bjonde dhe jo leshatore.

  1. Flm says:

   Respekte per forcat e siguris se Helades, qe mbrojne ate Toke te shenjt nga hienat e Islamit dhe te botes se trete
   I vetmi shtet i BE, jo ne qender te Europes, por afer ferrit te trazirave dhe nuk eshte degjuar nje terrorizem..

 2. Janulles, me sqepar kokes.... says:

  Me ne fund nje gerrke bjonde dhe jo leshatore.

  1. Like floriri hajduti me bllok ne dore says:

   E para here qe ja ke fut kot.100% arvanitase eshte.

 3. Janullatos arxidoglyftis says:

  Adherfine greke e kane derguar greket per ti bere pipa Erdoganit qe ta marin me te mire

  1. Andreas says:

   U bere xheloz per bibilushin e fishkur te Erdoganit?! Bravo, kesaj po qe i thone dashuri e vertete!

 4. Flm says:

  Respekte per forcat e siguris se Helades, qe mbrojne ate Toke te shenjt nga hienat e Islamit dhe te botes se trete
  I vetmi shtet i BE, jo ne qender te Europes, por afer ferrit te trazirave dhe nuk eshte degjuar nje terrorizem.

 5. Flm says:

  Respekte per forcat e siguris se Helades, qe mbrojne ate Toke te shenjt nga hienat e Islamit dhe te botes se trete
  I vetmi shtet i BE, jo ne qender te Europes, por afer ferrit te trazirave dhe nuk eshte degjuar nje terrorizem…

 6. mik says:

  Engjell qe ” mbrojti” Erdiganin ne greqi ?! nga kush, nga greket ?!! pse kishte lufte atje ?!!
  Sa te pa-turpshem qe jeni !!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *