Ilir Meta dekreton Visho Ajazi Likën ambasador në NATO

Kreu i shtetit Ilir Meta ka dekretuar emërimin e tre ambasadorëve të rinj, ku edhe Visho Ajazi Lika në NATO.

Mësohet se dekretimi u bë për Albana Dautllari, ambasadore në Misionin e Përhershëm të Republikës së Shqipërisë në Strasburg, rezidente, për Visho Ajazi Likën, ambasador në NATO dhe Igli Hasani, ambasador pranë Misionit të OSBE-së dhe Organizatave Ndërkombëtare në Vjenë. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Ilir Meta dekreton Visho Ajazi Likën ambasador në NATO”

  1. kanuni says:

    Shikoni një monstër shkurtabiqe, midis flamujve kuqezi dhe… poshtë mjekrës (apo boleve) të Skënderbeut…???!!! A nuk është kjo, një ofendim i hapur që i bëhet Kombit Shqiptar…???!!! (Një kryehajdut, simbolizon “unitetin e Kombit”…?!) Ku jeni o “patriota” debilë e injorantë, që lehni si qentë, për broçkulla “nacionaliste” e përralla “për armiq të jashtëm”, që ju servirin dhe… që nuk e kini për gjë të mbuloni me Flamurin e Kombit (duke e kthyer në levere), çdo hajdut e kriminel, mjafton që ky të ketë vjedhur e vrarë në Greqinë (e urryer), apo Serbinë (armike për jetë)… ???!!! Por mirë i thonë, sipas kokës dhe qylafi…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *