FOTOT/ Kim ka një lajm të dhimbshëm…

Ylli i showbizit Kim Kardashian tha në episodin e fundit të “Keeping Up with the Kardashians” se është përpjekur të mbesë shtatzënë por ajo e humbi atë.

Ajo shtë nëna e një vajze 4-vjeçe dhe Saint 2-vjeç, ka thënë: “Dua t’ju them që e provova njëherë dhe e humba. Kështu që është thjesht një shans”.(TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/kim-kardashian3-655x356-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/kim-kardashian3-655x356-1.jpg","attachment_id":"779770"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43F0554400000578-0-Busting_out_Kim_Kardashian_showed_off_her_cleavage_in_a_tiny_sil-a-8_1504662403831-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43F0554400000578-0-Busting_out_Kim_Kardashian_showed_off_her_cleavage_in_a_tiny_sil-a-8_1504662403831.jpg","attachment_id":"759151"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/0627_kim-kardashian-3_1200x675-1200x675-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/0627_kim-kardashian-3_1200x675-1200x675.jpg","attachment_id":"777349"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4255D01400000578-4697132-Showing_off_her_hot_property_Kim_Kardashian_flashed_the_flesh_in-m-15_1500048622254-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4255D01400000578-4697132-Showing_off_her_hot_property_Kim_Kardashian_flashed_the_flesh_in-m-15_1500048622254.jpg","attachment_id":"728086"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2015\/05\/kim-kardashian-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2015\/05\/kim-kardashian.jpg","attachment_id":"370188"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/kim-kardashian3-655x356-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/kim-kardashian3-655x356-1.jpg","attachment_id":"779770"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2014\/06\/kim-kardashian-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2014\/06\/kim-kardashian.jpg","attachment_id":"284471"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/kim-kardashian-halloween-puff_302x322-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/kim-kardashian-halloween-puff_302x322.jpg","attachment_id":"790729"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD6E4F00000578-5121951-The_shoot_was_reminiscent_of_Kim_Kardashian_s_famous_desert_shoo-a-25_1511801485782-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46BD6E4F00000578-5121951-The_shoot_was_reminiscent_of_Kim_Kardashian_s_famous_desert_shoo-a-25_1511801485782-1.jpg","attachment_id":"805046"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *