VIDEO/ Aksidentit i tmerrshëm, motorçikleta përplas vajzën 15 vjeçare

Ky është momenti i tmerrshëm kur një 12-vjeçar që po drejtonte një motoçikletë humbi kontrolllin e mjetit dhe përplasi një vajzë 15-vjeçare duke e lënë në koma.

Vajza Jess Chisnall po kthehej nga shkolla për në shtëpi së bashku me miqtë e saj në St Helens, Merseyside kur u përplas nga motoçikleta dhe pësoi lëndime serioze.

Nxënësja pësoi gjakderdhje në tru dhe kaloi në koma.

Pothuajse 12 muaj më pas, familja e Jess ka rëndë dakort që të lejojë policinë që të nxjerrë pamjet tronditëse të aksidentit.

Familja e vajzës e bëri këtë gjë për të treguar ndikimin shkatërrues që mund të shkaktojë përdorimi i rrezikshëm dhe i paligjshëm i motoçikletës në rrugë. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *