Sulejman Starova jep dorheqjen nga drejtimi i Partizanit

Sulejman Starova dhene dorheqjen pas humbjes se thelle te pesuar sot ndaj Luftetarit me rezultatin 5-0.

Mbyllet shume shpejt avetura e trajnerit kryeqytetas tek stoli i 15 here kampioneve te vendit pasi mori drejtimin e kesaj skuadre duke zevendesuar Mark lulianon.

Humbja turperuese sot ndaj gjirokastritve ka bere qe Starova te konfirmoje largimin e tij pas ndeshjes ne pronincimin per “Gol pas Goli.

Te kuqte moren sot nje nga humbjet me te thella te viteve te fundit ku bene nje 90 minutesh katastrofik.

Tashme pritet qe shume shpejt drejtuesit e skuadres se Partizanit te gjejne dhe zevendesuesin e Staroves, per te drejtuar ekipin per pjesen e mbetur te sezonit.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Sulejman Starova jep dorheqjen nga drejtimi i Partizanit”

 1. sali says:

  Po kur fliste si bilbil ky per ate trainerin italjan i vinte pas terezise,Cdo ekip qe ndertohet nga drejtuesit pa mare mendimin e trainerit dhe jo nga traineri keshtu do te deshtoje

 2. Haxhi says:

  Pervec Skenderbeut,deri diku,ekipet e tjera,jane cope-cope,sidomos nga kontigjenti i lojtareve.Realiteti eshte i tille,te tjerat jane show,nga manaxhimi,drejtora sportiv etj,bile edhe emisionet sportive qe jepen per futbollin,qe e rrotullojne muhabetin,sikur ketu po behet kampionati me i bukur ne bote,d.m.th. ketu eshte nje teater i madh.

 3. ashtu posi says:

  Po ky Starova sikur tha se kampionati per ne eshte me 3 faza.Dhe do dilte kampion!?
  Ky eshte tipik pordhac provincial.
  Mburavec,cinik dhe demode.Tipik llafazan per klubin e fshatit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *