VIDEO/ Dy persona i bën si të fortë, por shoferi i eskavatorit u shkatërron makinën

Ky është momenti dramatik kur dy persona rrahin me grushte drejtuesin e eskavatorit, por dikush ju thotë se po filmoheshin dhe tërhiqen.

Pas largimit të tyre shoferi i eskavatorit, mbyll derën qetësisht dhe nis aksionin shkatërrimtar, atë të prishjes së makinës së vogël.

Videoja është filmuar në Rusi. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *