FOTOT/ Demi Rose arrin 6 milonë ndjekës në Instagram, e feston duke u zhveshur

Ajo di se si t’i zbavisë fansat e saj në rrjetet sociale.

Dhe falë fotove dhe videove hot Demi Rose ka arritur 6 milonë ndjekës në Instagram dhe për këtë “arritje” ajo  ka zgjedhur ta festojë.

E shtrirë në një shtrat tërësisht e zheshur, ylli i rrjeteve sociale ka çmendur fansat e saj.

22-vjeçarja nuk i ka lënë vend aspak imagjiatës, ndërsa reflektimi i pasqyrës i ekspozoi të pasmet bombastike.

“6 milionë ndjekës? Faleminderit për të gjithë dashurinë tuaj, ju vlerësoj të gjithëve.”- shkruan Demi në Instagram.(TemA)

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772DC6300000578-0-image-a-110_1513678573467-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772DC6300000578-0-image-a-110_1513678573467.jpg","attachment_id":"815777"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772FB2C00000578-5193991-image-a-124_1513679624340-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772FB2C00000578-5193991-image-a-124_1513679624340.jpg","attachment_id":"815779"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772FCE000000578-5193991-image-a-111_1513679360106-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772FCE000000578-5193991-image-a-111_1513679360106.jpg","attachment_id":"815790"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772D65C00000578-5193991-image-a-112_1513679365728-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772D65C00000578-5193991-image-a-112_1513679365728.jpg","attachment_id":"815789"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772D86B00000578-5193991-image-a-113_1513679367272-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772D86B00000578-5193991-image-a-113_1513679367272.jpg","attachment_id":"815788"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772F39500000578-5193991-image-a-114_1513679448904-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772F39500000578-5193991-image-a-114_1513679448904.jpg","attachment_id":"815787"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772DA8800000578-5193991-image-a-115_1513679493323-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772DA8800000578-5193991-image-a-115_1513679493323.jpg","attachment_id":"815786"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772D6EB00000578-5193991-image-a-116_1513679497671-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772D6EB00000578-5193991-image-a-116_1513679497671.jpg","attachment_id":"815785"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772FBEA00000578-5193991-image-a-123_1513679579060-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772FBEA00000578-5193991-image-a-123_1513679579060.jpg","attachment_id":"815784"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772DFE900000578-5193991-image-m-122_1513679571483-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772DFE900000578-5193991-image-m-122_1513679571483.jpg","attachment_id":"815783"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772EF2E00000578-5193991-image-a-125_1513679625668-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772EF2E00000578-5193991-image-a-125_1513679625668.jpg","attachment_id":"815782"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772FBA100000578-5193991-image-a-126_1513679668536-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772FBA100000578-5193991-image-a-126_1513679668536.jpg","attachment_id":"815781"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772DEBF00000578-5193991-image-a-130_1513679685251-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772DEBF00000578-5193991-image-a-130_1513679685251.jpg","attachment_id":"815780"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772E2C300000578-5193991-image-a-128_1513679678133-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/4772E2C300000578-5193991-image-a-128_1513679678133.jpg","attachment_id":"815778"}]

1 komente në “FOTOT/ Demi Rose arrin 6 milonë ndjekës në Instagram, e feston duke u zhveshur”

  1. topuzi says:

    Mduket se ene kjo me Grimen do shkoka ke burgu

Lini një Përgjigje te topuzi Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *