Basha i vendosur për të rrëzuar qeverinë, PD zbulon planin e “madh”: Nis turin e takimeve, do të punojë edhe gjatë festave për protestat

Lulzim Basha duket i vendosur për të vijuar përballjen e tij me qeverinë “Rama”.

Edhe pse gjatë protestës së fundit PD dhe LSI nuk arritën të grumbullojë së bashku as 3000 vetë, fronti i bashkuar pritet të përshkallëzojë aksionin politik.

Burime nga selia blu, njoftojnë se Basha nuk do të pushojë gjatë ditëve të fundvitit  por që në fillim të javës së ardhshme do nisë një tur takimesh në disa bashki të vendit.

 

Mësohet se takimet me qytetaret do të jenë kryesisht në funksion të protestave të paralajmëruara nga opozita.(TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Basha i vendosur për të rrëzuar qeverinë, PD zbulon planin e “madh”: Nis turin e takimeve, do të punojë edhe gjatë festave për protestat”

 1. taraboshi says:

  Ju katershja bukurane qe keni dale ne foto do rrezoni qeverine o mjere ju per mend si u bete gazi botes se perpak harrova ju mungon mona e vasili nga krahu tjeter dhe me ju dhane zemer keni Çim Peken Fari Balliun Bledi Fevziun Zhein Zogajn tru rrjedhurin e Lezhes qe nuk po mi kujtohet emri ate te moshuarin dhe nje kokrrumbullak qe e dridh koken si kopetent ne emisionet e mjeranit fevzo .O ju hengert mortja per mend qe keni .Mos e merrni shume me te perpjekur se do na dobsoheni e nuk kena ku marrim me mendjevyer si ju keni kohe me e rrezu Edin deri ne 2039 prandaj avash avash .

 2. ShkoDrani says:

  Shpresojme te perserise fitoren e zgjedhjeve te qershorit!

 3. Nina says:

  PER CFAR DO TE BEJE PROTESTA PD??? PER KRIMET QE KA BERE NE 27 VITE VITE??? PER GERDECIN APO 21 JANARIN??? PER VJEDHJET NE RRUGEN E KOMBIT APO PER DHENIET ME KONTRATA TECE NE GJITHE VENDIN NE MENYRE KRIMINALE , NE VALBONE E KUDO???? PER CFAR???? PER MUA JANE KRIMINELE QE DUAN PUSHTET ME DHUNE… QE DUAN TE BEJNE TRAZIRA KOTI… GJENDJA NE SHQIPERI ESHTE NORMALE.. QE VERERIA PO PUNON DHE POPULLI DUHET TE NDERGJEGJESOHET QE DUHET TE ARSIMOHET, TE PUNOJE NE CDO VEND, NE CDO PROFESION , TE MOS ZGJEDHI VEND PUNE, POR TE PUNESOHET KUDO, SE PUNE KA, DHE TE MOS ZGHEDHIN.. SE KUR DALIN JASHTE SHQIPERIE KU NUK E FUTIN KOKEN… SHTETI NUK BEHET MENJEHERE PER 1, 2, 5, 6 VITE .. DO SHUUME QE KY VEND TE BEHET.. PASI KRIMINELET E PD ME SALIUN DHE LULIN E BENE SHQIPERINE AFGANISTAN KANDAHAR..!!! POPULLI DUHET TE INTEGROHET SES BENE SE MENDOJNE GABIM PER CDO GJE, DHE TE BEHEN ME KULTURE.. PD KRIMINALE TE DALI RRUGEVE .. SI LAPANJOZ VRASES… SE PUSHTET NUK DO KETE PER NJE KOHE TE GJATE….

 4. A says:

  ALPINI.
  ME NJEKTO TRIMA QE KE MBAS VETES.VETEM NE NDONJE KLUB MUNSET TE SHKOSH.

 5. shqip says:

  ” Do me besh kakerdhi ” thoshte Pirro Mani tek roli Sali Protopapes . Edhe ky qurrashi do permjerret deri ne fyt . Me keto karagjoze , Rama mund te dale ne pension si k.m .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *