FOTOT/ Dasmat e njerëzve të famshëm që bënë bujë gjatë vitit 2017

Momentet më të bukura në historinë e një çifti pasyshim që vijnë gjatë martesës. 

Por kur njerëzit janë publik, këto momente bëjnë xhiron e botës për të shkuar në syrin e çdo fansi. 

Dasmat janë një biznes i madh ku bëhet fjalë për njerëzit e famshëm.

Ne më poshtë po ju pëcjellim  dasmat e njerëzve të famshëm që bënë bujë gjatë vitit 2017.

Hidhini një sy. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/kate-upton-justin-verlander-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/kate-upton-justin-verlander.jpg","attachment_id":"817574"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/Pippa-Middleton-and-James-Matthews1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/Pippa-Middleton-and-James-Matthews1.jpg","attachment_id":"817579"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/Pippa-Middleton-and-James-Matthews-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/Pippa-Middleton-and-James-Matthews.jpg","attachment_id":"817578"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/miranda-kerr-evan-spieleg1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/miranda-kerr-evan-spieleg1.jpg","attachment_id":"817577"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/miranda-kerr-evan-spiegel-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/miranda-kerr-evan-spiegel.jpg","attachment_id":"817576"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/Lacey-Turner-and-Matt-Kay-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/Lacey-Turner-and-Matt-Kay.jpg","attachment_id":"817575"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/julia-stiles-preston-j-cook-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/julia-stiles-preston-j-cook.jpg","attachment_id":"817573"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/Janette-Manrara-and-Aljaz-Skorjanec1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/Janette-Manrara-and-Aljaz-Skorjanec1.jpg","attachment_id":"817572"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/Janette-Manrara-and-Aljaz-Skorjanec-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/Janette-Manrara-and-Aljaz-Skorjanec.jpg","attachment_id":"817571"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/Jacqueline-Jossa-and-Dan-Osborne2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/Jacqueline-Jossa-and-Dan-Osborne2.jpg","attachment_id":"817570"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/Jacqueline-Jossa-and-Dan-Osborne1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/Jacqueline-Jossa-and-Dan-Osborne1.jpg","attachment_id":"817569"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/Jacqueline-Jossa-and-Dan-Osborne-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/Jacqueline-Jossa-and-Dan-Osborne.jpg","attachment_id":"817568"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/Janette-Manrara-and-Aljaz-Skorjanec1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/Janette-Manrara-and-Aljaz-Skorjanec1.jpg","attachment_id":"817572"}]

1 komente në “FOTOT/ Dasmat e njerëzve të famshëm që bënë bujë gjatë vitit 2017”

  1. joel shkodra says:

    Shkruani: “Hidhini nje sy”. Une i hodha “te dy syte”, por (injoranca ime) nuk njoha asnje nga njerezit e famshem. Nese gazeten e keni vetem per njerezit “e ditur” dhe jo per “injorantet”, atehere jeni ne rregull. Mos i vini emrat dhe diçiturat poshte fotove. Por, mendoj se ka njerez “injorante” si puna ime. Shpresoj te mos jem vetem. Perfundimi: per ne “injorantet”, ju lutem, vendosni diçiturat poshte fotove. Dhe kjo nuk eshte vetem per kete rast, por gjithnje kur sillni nje seri fotosh. Shpesh keni foto shume te bukura nga vende te ndryshme te botes, por e humbin krejt vleren kur nuk shkruhet poshte tyre se ku jane e kush eshte.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *