FOTOT/ Paparacët kapin “mat” në hotel aktoren Eva Longoria

Paparacët duket që kanë punë të vështirë me gjurmimin e jetës së vipave.

Këtë herë ata kanë mundur të sjellin pozat e para të Eva Longorias gjatë perjudhës së shtatzanisë ku shfaqet në ballkonin e hotelit në Florida nën shoqërinë e partnerit.

Aktorja është katër muajshë shtatzane me Jose Baston dhe kishte vendosur që mos publikonte asgjë. Por të lenë mediat? (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/eva-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/eva-3.jpg","attachment_id":"817587"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/eva-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/eva-2.jpg","attachment_id":"817586"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria8.jpg","attachment_id":"730645"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Eva-Longoria4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Eva-Longoria4.jpg","attachment_id":"671398"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Eva-Longoria66-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Eva-Longoria66.jpg","attachment_id":"671402"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *