Basha sërish mashtron, njoftoi për mobilizimin e PD por ikën në Stamboll. Feston me një “oligark”..!

Basha nuk reziston pa mashtruar, e ka thene Topalli dhe ndoshta eshte postulati i saj me i arte gjate gjithe karrieres politike, teksa thote qe Lulin as per oren te mos e pyesin se te genjen.

Dje u raportua në media se ditët e fundvitit nuk do të ishin pushim për Kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Lajmi që u shpërnda, tregonte se ai ishte i preokopuar dhe se nuk do të kishte festa në fundjavë, por punë e aksion opozitar.

Në media u përhap lajmi nga zyra e shtypit të PD -ës, se  Basha do të zhvillonte një seri takimesh, në formën e  bashkëbisedimit me qytetarët për krizën ekonomike, politike dhe kushtetuese ku ndodhet Shqipëria.

Për Lulin s‘do kishte pushim por vetëm punë.

Por, si gjithnjë e gjithë kjo servirje në media ka qenë thjesht një farsë dhe në këtë mënyrë Basha është “kapur” duke gënjyer.

Burime  i thanë City News, se ai  ka ikur të festojë këtë fundjavë në Stamboll ditëlindjen e një prej bisnezmenëve kryesorë në vend.

Informacioni në media, jepet se Luli do të jetë në punë, në krye të opozitës ndërkohë, Luli hedh në valle në Stamboll.

Ai ha dhe pi me ata që i quan oligarkë dhe vjen në Shqipëri më pas, i fut një konferencë shtypi buzëqesh dhe kujton se do gënjejë shqiptarët me kronika mshtruese se është në punë.

As dje dhe as sot eskorta e tij nuk ka hyrë në selinë e Partisë Demokratike dhe nuk  nuk ka asnjë takim të planifikuar në rrethe ashtu siç u raportua.

Burime  nga sekretariati i organizimit thanë  se, axhendë takimesh mund të ketë javën e ardhshme.

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “Basha sërish mashtron, njoftoi për mobilizimin e PD por ikën në Stamboll. Feston me një “oligark”..!”

 1. Tina says:

  Rri andej plako!
  Mos u kthe!
  Lena rehat,se na e ke shpif!!

 2. kurven islmike e terheq gjaku i te pareve ,i gabelit turk
  e do shkoj te lidhi aleanca kunder Shqipnise
  ky gjak kurve islamiku

 3. Bana says:

  LOL BASHA! GËZUAR DHE KY VIT I RI ,
  ME MËNTË NË KOKË🙏😁
  SE VETËM TY TË KEMI 😜
  MUNËN , E LA MENDJA.
  LSIJA, KA SHKU PËR LESH😅

 4. murat kepa says:

  Me legen nuk ka patur,nuk ka dhe nuk do te kete ne PD.Ky eshte ordiner fare,ky eshte mashtrues,genjeshtar,pizeveng,te gjitha i ka ky soj sez

 5. Life is game says:

  Ka shku me i afru ati robit turk Alptekin sherbimet e sumes. Ka kohe qe sumaa po i zvoglohet! Ka hallin e 500 mije eurove te lobimit pa adrese dhe origjine. Alpi turk mund ta ndihmoj! Shifni kur te kthehet nga tyrkie. I qeshur dhe plote jete, duke akuzue si plaku qe do te sjelle Alpin (si Fazllicin) ne parlament dhe keshillin e sigurise. Me te poshter e beqir se ky s’ka pa PD. Me vjen keq dhe keqardhje per ju te pd. Ky ishte fati juj, ja u theme une jue!

 6. nikolla says:

  TURKUSHAK TAKOJE GJYSHIN PREJ KA KE ORIGJINEN MERRE DHE BERISHEN QOJE NE TOKEN E PREMTUME FUCKING ASSHOUL

 7. Shigjeta says:

  Lul Basha : genjeshtar , mashtrus , hajdut , kriminel , trillues , tinxar gomar , i lehte , shume negativ i padenje te kryesoje cfaredo , ku vajti i la punet pergjysem , nuk mbaroi me sukses asnje detyre , ,kur qe minister , kryebashkiak kryetar partie , teper i papjekur , si i thossh josefina ?? Luli te genjen edhe kur e pyet per oren ………….

 8. Zini says:

  HABITEM SI E MBAN PD KRYETAR KETE BYTHQIRIN NJE KALAMA NGA MENDJA PA NJE FARE BURRERIE KOMPLET ORDINER

 9. Ramadoni says:

  O LOLO😜UPS! LULO!
  Na turpërove ,or vëlla.
  Do bësh opozitë ti,apo si e ke hallin?
  Se ,gati e ke ,Majlindēn dhe Xhuzefinën.
  PATOQEN mos e ki frikë.
  Kot bën si i fort ai!
  🤣🤣🤣👎👎👎

 10. harillaqi says:

  Pse i bini me qafe Lulit? Ai ka hall,ju flisni sipas qejfit.Ai ka shkuar ne Stamboll per t’i bere qejfin bythes se tij,se homt e kane pasion.Por me vje çudi,se si nuk e ka mare me vehte dhe Moniken.?Ketu eshte treguar i padrejte me te.Me sa duket,Mones i ka humbur çizmja.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *