“Investigimi” i Vasilit për OKB: Rama mori lekë për të votuar kundër Trump

Kreu i grupit parlamentar të  Lëvizja Socialiste për Integrim Petrit Vasili akuzon kryeminstin Edi Ram se ka mërrë para për të votuar kundër rezolutës së Trump neë OKB që propozonte njohjen e Jeruzalemit si kryeqytet i Izraelit.

“Kryeministri i vockël i Shqipërisë i hedh vickla Amerikës. Gajasje e madhe vërtet! Ky kryeministër për pesë lekë voton edhe kundër vetes.

 Interesante është se tani ne e dimë, por edhe Amerika e di se kush ia dha lekët”, shkruan Vasili në facebook.

Shqipëria u rreshtua në OKB krah vendimit të vendeve të tjera të BE-së për të rrëzuar propozimin e Trump në për njohjen e Jeruzalemit si kryeqytet i Izraelit. Veç Shqipërisë ishin edhe 127 vende të tjera që morën këtë vendim. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

41 komente në ““Investigimi” i Vasilit për OKB: Rama mori lekë për të votuar kundër Trump”

 1. Doni says:

  Po ky ore!?
  S’ka turp!
  Idiot i di njerëzit ky?!
  Se shef që dhe të vetët po i lënë?!
  KY ,ËSHTË??🙄🙄,APO BËN??!😏😏

  1. Titi says:

   Filluan keta mashtruesit te genjejne edhe me keq se kryemashtruesi. Edi Rama ka mbeshtetjen e popullit. Ju mashtrues te hidheni perpjete e te bini pingul me koke nuk e demtoni dot imazhin e Edi Rames. Ai ka marre mbeshtetjen e popullit dhe le te votoje sic ai mendon me mire per Shqiperine. Shqiperia e Para, kjo duhet te jete motivimi. Po per miqte kemi dhene dhjetra votime pro, por duhet te bejme votime edhe per veten tone. Prandaj ju ndyresira qe genjeni shkoni ne ferr.

 2. Ladi says:

  PAFYTYRËSIA E LSI-së, S’KA LIMIT👎👎

  1. Ilash says:

   Kuptove se vertem ai ka shkolle,minister drejtesie me shkolle mjekesie.Duhet te na mapi mendicante ai qe nje nave qe dori kryetar patrie dhe e zebre desio Nexhmije kryemadhi.Turp ti vi je qe Benetton sgarra il i assale ku burri me shkolle te madre me tituj shake corre.

   1. ABC says:

    @Ilash. E kuptoj qe do te shash Vasiln dhe mir ben por……nje kopje te a tij fjalorit qe perdor te lutem se mi nxore syte dhe ma prishe diskun e trurit. 😁😁😁

  2. True says:

   Gomar ky e gomar ai qe e vuri vitin tjeter
   Valon druri

 3. piter pan says:

  sa e sjut je mor sa ta ha bytha shkopin po si e mote vesh ti para sales kete maskarallek qe paska ba edi more apo trampi ja diftoj ilirit ne pergjegjen e letres se turpit po rrini more te pa cipe mbylleni ate hale qe keni nen hunde se na qelbet

 4. Druvari says:

  Micua i kallamates pat shkru nje liber
  NEN HIJEN E DORDOLECVE
  Ore sa her te shof ty aty me shkon menja vec shotoj nje dordolec nen hijen e nje partie dordolece
  Tani o dimer nuk ka nevoje per dodolece

 5. Ani says:

  😹😹😹😹😹 LSIJA🤣🤣🤣🤣🤣

 6. morri – morri 🙂

  po thuje troc mer kokCizme ,
  i shiti cananis gjithe salles OKB-se

  ose lene .se kte lajm ka me ethen vet profeti injorances se politikes shqiptare
  mullah salih abdurrahman berisha

 7. faro says:

  Nuk ka faj ky!!!!!
  I di te gjithe si vetja. As turp nuk i erdhi kur e keqperdori kmadhja si lecke, duke e hedhur sa andej ketej

 8. salem says:

  Te marte muti shalet.Paske qene idiot,nga bugalleqet qe thua shpesh.

 9. SHQIPERIA FREE says:

  o Kurve ..e Ndyre qe ke Veshur Breket e Monika Kryekurves:::MOS VALLE SHQIPERIA DUHET TE VOTOJ DHE BEJE Si te doje Amerika..apo edhe Rusia dhe Kina???O Putane e Ndyre….LEXO HISTORINE E JERUSALEMIT DHE DO TE KUPTOSHE SHUME MIRE, pse Shqiperia nuk “Votoj” Trapin-Tramp..nje Marjonete ne Duart e Lobit Izrealit ne krye te USA-s..
  JERUSALEMI NUK KA QENE ASNJEHERE KRYEQYTET I NJE SHTEI TE “PASTER” Izrealit…
  Jerusalemi ka qene i Ndyre dhe si i tille ka qene “Kryeqytet” edhe i Judeve edhe i Palestinezeve(Arabe)…si dhe ne Luften 6-te Ditore Izraeli Okupoj nje Pjese te rendesishme te “Jerusalemit-Arabe”…dhe prandaj nuk munde te Quhet edhe Kryeqytet i Izraelit…
  Qeveria Shqipetare BERI SHUME MIRE QE NUK VOTOJ, por u Radhite pas Shteteve Europjane si Gjermania..Franca apo Anglia..qe e dine dhe Njohin Historine e Izraelit me mire se Bisnessmeni-Trampe…AI THJESHTE MBAJTI “PREMTIMIN” QE U DHA ATYRE QE E ZGJODHEN…
  Shqiperia nuk VOTOJ KUNDER AMAERIKSE ;Shqiperia Mbrojti Interesat e saja::LOL

  1. Ed says:

   Shume e sakte: SHqiperia nuk votoi kunder Amerikes ! Votoi vetem vendimit personal te aventurierit Trump !

 10. rudini says:

  Bej cte duash,por nuk behesh dot me koqe se Likja qe nisi leter 🙂

 11. Doni says:

  Ky me kujton “Sidin” ne filming Ice Age, flet veç se duhet te thote diçka e sdin shkolleshumi se sa here hap gojen tregon se cili eshte ne te vertete ky palo burre qe e terheq per hunde Monika hajdutja pa çizme.

 12. Grand says:

  Mos e fyeni! Eshte sindrpma lsi. Kjo parti bene cdo gje per para , me para. Vasoja kujton se po flet me leshelite! Vaso, Lirua Monika me duket se po….fundosen. Behu ndonjere pak trim, dmth mos fol. Servilin vazhdoje. Kesaj radhe Lir jar 2 dhe Moniku me duket se dhjene. Rama prape po fiton.
  Tit , Shif ate filmin e Ndrek Luces: po kjo ishte loje!

 13. shqip says:

  Po Petro . Edhe kreret e 128 vendeve, shumica e Okb-se , kane marre para . Mjere ky vend me keta idiote te lindur thuaj .

 14. vang says:

  Po 129 te tjeret nuk moren para ,vetem Rama? PSE nuk u dhane para edhe atyreve te 7 qe votuan pro? More shkolleshumi sa i zgjuar qe je.Te kripsha trute.Po edhe te kete marre para sic po thua ti,nga do te vinte ty informacioni .Mos je i CIA-s?

 15. shkodra says:

  Ka marre fund Vasili. Në arkivol politik ka kohe qe ka hyre, por i beni gati edhe arkivolin fizik, sepse ndergjegja i ka ikur fare nga nënndergjegja.

 16. skrapalliu says:

  Po nga kush i mori ,qe te marrte purtha shalet ty dhe monen. Po kur u bere dhe investigator mor idjot.

 17. Drini says:

  Plak IDIOT i pamoralshem.

 18. ALPINI.
  Per mendimin tim eshte faji i Edi Rames. Se keto kurva duhet ti padisesh ne gjykate dhe te denohen me gjoba qe duhet te vilen nga Edi Rama si ulje e prestigjit.

 19. Ollga Toronto says:

  Hall i madh i ka zene keta Lesh e Lite,qe flasin brockulla qe dhe vet nuk i besojne,po e perjetojne keq ardhjen e vetingut.

 20. Tirons24karat says:

  Ky eshte kaqol multi. Perpara ishte pa ere, tani ka shperthyer era mutit. Pa burrni fare.

 21. Toni says:

  Ky po. Po e tha ky i ka vdek nona. Kush e nxjerr neper lajme kte qen kazanesh.

 22. i inatosuri says:

  O hajdut per ty shitet e blehet gjitheshka.Bliji monikes nje pale cizme o servil i madh me tdu te vogel

 23. Jack says:

  Paske pjerdh o Petrit Vasili.

 24. lani says:

  Edi Rama! Ky kulish i leshelise se asaj baxhelles e ka bere rruge shpifjen dhe per mendimin tim e ka mbushur kupen qe ti drejtojesh gjykates per te.Ose te vertetoje pagesen e bere sic pretendon,ose te denohet me vendim gjykate dhe te zhduket nga salla e parlamentit se na ka care menderen si ky,ashtu dhe muniuka,luani dhe lyli me musketjeret e tij.Cudi e madhe se si i duron!Dhe durimi ka nje kufi.Edhe ti je nje qytetar si gjithe te tjeret dhe pavaresisht se je kryeminister,shpifja eshte veper penale dhe keta derdimene duhet te pergjigjen.Per cdo gje qe ndodh e kane gati shpifjen ne adresen tuaj!Turp te kene! Dhe kete e bejne sepse e dine se nuk do ti gjeje gje.Ndjekin parimin jezuit:” Shpif,shpif, se dicka do mbetet”.

 25. Koba says:

  Keqardhje Z.Vasili.Nuk ke pse i shkon pas Like Floririt dhe Baxhelles KokeMadhe.Arsyeto ma mire.degjo dhe specialistet perkates qe u shprehen normalisht si Z.Baleta dhe Z.Skender Minxhozi.

 26. Roberto says:

  O K.R a je ne vehte apo jo?? Ore ju kane ikur trute fare juve te LSI.Putane me patente Monika,Skizofrene e rrangut nderkombetar dhe ju debilat e tjera nga pas?? O plehrat e kombit po pse edhe Merkel me Markon apo 127 shtetet me voten kundra kane marre para??? Apo nga Rama varej fati i votes qe ata e paskan paguar??? O QYP,O Bryl,O Tutkall mbidh trute se te paskan ikur qe kur fryheshe si gjel dhe shikoje endra me sy hapur se do beheshe kryeminister.Meta tallej me ty or idiot.Ai e pa debil-llekun tend dhe ta rrasi prasin sepse ti e meriton. Pse nuk thua ti qe Tramp ka marre FLORI???Jane interesa te jashtezanonshme te Tramp qe del me propozime te tilla dhe te gjithe lepiresit e bytheve na “qenkan te indinjuar” per kete vote aq sa edhe Presidenti i dergoi leter.Oooo nene o nene.Ku jane mbledhur te gjithe budallenjte ketu qe nuk po lene gje pa bere per ti fituar zemren Trampit. Po pse keta bythe muter do mbaj ne preher ai???

 27. degelisi says:

  Tramp nuk eshte Amerika dhe vete Tramp nuk e kupton politiken amerikane pa le ta kuptoj Vasili

 28. DETARI Atllantides🌐 says:

  Kur votuan 127 shtete kunder , ketu edhe gjithe Europa,sa mut duhet te hash ti Vasilo qe te ngopesh ??????!!!……

 29. Futja kot says:

  Ore po keta te Lesh e Lise gjithe debila jane. Baxhelka u ka hrdhur trute e gomarit dhe nuk mbushin fare.Ky koke loqja kujton se shqiptaret jane debila si Lesh e Lija dhe flet broçkulla per.çdo gje.Kjo parti leshi kur te vijne zgjedhjet do te shkoje tek çizmet e Mona baxhelles dhe te Like floririt.

 30. rroku says:

  Po si u bete gazi i botes,po kush ju beson juve,ju nuk i besoni vete ato qe thoni,po ju tashti e vertetuat tamam se jeni parti leshi,po mire e keni,se ju skeni cfare humbisni,prandaj bertisni nganjehere qe te dukeni sikur jeni gjalle.Te rroni e ta kujtoni lshi~ne.

 31. Po si s’the nje fjale te te zere vend o krushku i serbeve., vetem brockulla pa lidhje, cdo gje ju te shiturit e lidhni me para, o shitet o blihet per ju halet publike te LSI edhe te votosh ne OKB duhet paraja ne mes, per kuriozitet kush i pagoj keto para dhe kush i mori, shpifjet tuaja nuk bejne sens o prostituta politike, ti u shite per dy jave Kryetar, sa para more o prostitute me shkolleshume?????!!!!

 32. drejtesia po vjen says:

  Ky Petrit Vasili paska vajtur ne te s’emes, paska mbaruar fare. Duhet ti kete injektuar Monika ndonje pike gjak ne trup nga ai i mensturacioneve te saj. S’ka se si ta kuptosh ndryshe.

 33. Alban Dega says:

  VATE KRYEMINISTRIA…COFI DHE TEPSIA

  ….. Po vjen drejtesia, po u shkermoqet LSI-a !

  – Losers… Humbameno

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Sabelitodo- Gjithckadites!
  Ky jo vetem di gjithcka por edhe ben gjithcka …!
  Kot nuk eshte doktor !
  Ka nje urim filozofik te mencurise shqiptare ketu ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes :
  – Mos u befsh per Doktor dhe per avokat !
  Njeri te qeth ! Tjetri te rruan !
  Njeri te gruan! Tjetri te qeth !
  Jo nga floket e qimet e fytyres !
  Po nga xhepat, nga paret, nga portofoli !
  A nuk ishte Petrit Vasili ministri i Shendetesise se Qeverise Berisha- Meta !?
  E gjeti ne krize e zhvatje …
  E ngriti nivelin e saj ….
  Lart e me lart flamujt e Kongresit …
  E coi ne agoni e korrupsion masiv !
  Pacienti ne spital duhet te paguante edhe ilacet qe ministria e Shendetesise ua jepte nen dore farmacive me mire tri per Lalen se pese per Salen!
  Farmacia ua shiste familjareve me 2-3 fishin pasi spitalet e Vasilit nuk i kishin pasi Petriti ua kishte shitur farmacive sipas ekonomise se tregut “ Kush paguan me shume ! “
  A nuk ishte Petrit Vasili ministri Drejtesise i Qeverise Rama Meta…
  Drejtesia e drejte si litari ne thes e ktheu edhe thesin ne litar ne qafen e shqiptareve.
  Drejtuesit e Burgjeve , shumica e te cileve, ish-burgaxhinj vete, ua vodhen jo vetem ushqimin por edhe jeten mijera te burgosurve …
  Edhe burgjet u bene domen i LSI-se nga ish Kryetari I Grupit Parlamentar te saj, shkolleshumi Petrit Vasili dora vet…
  E sot Vasili bashke me Monen pergjerohen per Kushtetuten !
  A nuk u bene prone pa tapi e LSI-se edhe Hipotekat qe e ben Lesh e Li pronat e Hipotekat si askush para tij !?
  Ku ve e ka dore LSI behet puna Lesh e Li si bakllavs ne tepsi, sic thote ajo kenga filozofike tiranase !
  Petrit Vasili kishte ne komande te Drejtesise shqiptare… Drogat e forta dhe te buta, kanabisi lulezoi si asnjehere….
  Cfare beri ministri i Drejtesise Petrit Vasili per goditjen ligjore te saj dhe mbrojtjen e Kushtetutes !?
  Me pak se nje vrime ne uje !
  Ku mbillej, kultivohej, rritej Kanabisi!?
  Kush i mbulonte pyjet, ekologjine, transportin rruget ne qeverine parardhese!?
  Sigurisht LSI-ja !?
  Pse!? Ku ish parja e madhe e Tepsia atje ishte LSI-ja, te na rroje nene Partia !
  E Vasili, Mona, Luani, Manjani, Keida … u prine hordhive te Bandes se Gangstereve e Kusareve te Sali Berishes ne sulmin kunder Kuvendit !
  LSI shkemb e gur
  Digjet vritet per Flamur !
  Per flamurin e Tepsise..
  Tym e flake i ve Shqiperise !
  Nen komande te
  Mareshall Salise !
  Nacalnikut te Serbise !
  Shkelqimi me i madh i Petrit Vasilit dhe bandes se tij eshte politika…
  E kane ndritur fare…
  Profesor politike si Petrit Vasilin eshte veshtire te gjesh ne planetin tone ! Churchilli, Kisingeri, Theceri, Merkeli, Regani, Klintoni, Ten Hsiao Pini… jane vetem shkollepaka para Petrit Vasilit e compani !
  E shpalli veten kryeminister te Shqiperise pa u caktuar ende data e zgjedhjeve…
  Shkollepaku Edi Rama dy metra burre i duket si nje liliput, nje hic …
  Aq hic sa gjashte thirrjeve telefonike te kryeministrit qe e kishte per detyre shteterore e ligjore diten e komplotit te madh ala Lul, Mehdihoxhe e co. si duket I kishte dehur avulli i rakise se Dashi Shehut, as i begenisi fare…
  Si mundej ta ulte veten ne nivelin e nje shkollpaku si Edi!?
  Larg qofte !
  U fut ne sallen e Konferences se Mukjes si Profesor, si Gjeneral, si Mareshall numer 2, si shkolleshumi i politikes !?
  Si doli !?
  Si nje qen i rrahur kur shkollepaku Rama i futi krahun Lulushit dhe gishtin ne bythe
  shkolleshumit Vasili!
  Petrit Shkolleshumi u fut ne salle si Ptoleme
  E doli prej saj si dru me pre!
  Preludi i disfates te sukseshme te Petrit Vasilit 25 qershorit 2017 qe ia hoqi jo vetem kryeministrine por edhe Tepsine !
  I iku kryeministris
  E mosomakeq !
  Cofi dhee Tepsia
  Po vjen drejtesia
  Ndaj eshte terbuar PD- LSI-a !
  Ndaj si asnjehere me pare ne politiken shqiptare dhe historine moderne nje parti e majte ka shkalluar ne ate fare feje sa do ti marre Tepsine edhe se djathtes si lidere e saj, duke bere edhe protagonistin edhe zjarrmetarin e nje zjarri qe me se shumti po e do ta demtoje Shqiperine !
  Pse! …. I bashkon paniku dhe lemeria ndaj Vetingut dhe Reformes ne Drejtesi qe edhe De Fakto dje filloi nga zbatimi .
  E shkollshumi, gjuthckaditesi, Gjenerali … Petrit Vasili dhe krejt shpura e tij nuk jane vecse losers , sic i quajne amerikanet, Humbameno !

 34. Alban Dega says:

  Mendime mbi fakte
  VATE KRYEMINISTRIA…COFI DHE TEPSIA

  ….. Po vjen drejtesia, po u shkermoqet LSI-a !

  – Losers… Humbameno

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Sabelitodo- Gjithckadites!
  Ky jo vetem di gjithcka por edhe ben gjithcka …!
  Kot nuk eshte doktor !
  Ka nje urim filozofik te mencurise shqiptare ketu ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes :
  – Mos u befsh per Doktor dhe per avokat !
  Njeri te qeth ! Tjetri te rruan !
  Njeri te gruan! Tjetri te qeth !
  Jo nga floket e qimet e fytyres !
  Po nga xhepat, nga paret, nga portofoli !
  A nuk ishte Petrit Vasili ministri i Shendetesise se Qeverise Berisha- Meta !?
  E gjeti ne krize e zhvatje …
  E ngriti nivelin e saj ….
  Lart e me lart flamujt e Kongresit …
  E coi ne agoni e korrupsion masiv !
  Pacienti ne spital duhet te paguante edhe ilacet qe ministria e Shendetesise ua jepte nen dore farmacive me mire tri per Lalen se pese per Salen!
  Farmacia ua shiste familjareve me 2-3 fishin pasi spitalet e Vasilit nuk i kishin pasi Petriti ua kishte shitur farmacive sipas ekonomise se tregut “ Kush paguan me shume ! “
  A nuk ishte Petrit Vasili ministri Drejtesise i Qeverise Rama Meta…
  Drejtesia e drejte si litari ne thes e ktheu edhe thesin ne litar ne qafen e shqiptareve.
  Drejtuesit e Burgjeve , shumica e te cileve, ish-burgaxhinj vete, ua vodhen jo vetem ushqimin por edhe jeten mijera te burgosurve …
  Edhe burgjet u bene domen i LSI-se nga ish Kryetari I Grupit Parlamentar te saj, shkolleshumi Petrit Vasili dora vet…
  E sot Vasili bashke me Monen pergjerohen per Kushtetuten !
  A nuk u bene prone pa tapi e LSI-se edhe Hipotekat qe e ben Lesh e Li pronat e Hipotekat si askush para tij !?
  Ku ve e ka dore LSI behet puna Lesh e Li si bakllavs ne tepsi, sic thote ajo kenga filozofike tiranase !
  Petrit Vasili kishte ne komande te Drejtesise shqiptare… Drogat e forta dhe te buta, kanabisi lulezoi si asnjehere….
  Cfare beri ministri i Drejtesise Petrit Vasili per goditjen ligjore te saj dhe mbrojtjen e Kushtetutes !?
  Me pak se nje vrime ne uje !
  Ku mbillej, kultivohej, rritej Kanabisi!?
  Kush i mbulonte pyjet, ekologjine, transportin rruget ne qeverine parardhese!?
  Sigurisht LSI-ja !?
  Pse!? Ku ish parja e madhe e Tepsia atje ishte LSI-ja, te na rroje nene Partia !
  E Vasili, Mona, Luani, Manjani, Keida … u prine hordhive te Bandes se Gangstereve e Kusareve te Sali Berishes ne sulmin kunder Kuvendit !
  LSI shkemb e gur
  Digjet vritet per Flamur !
  Per flamurin e Tepsise..
  Tym e flake i ve Shqiperise !
  Nen komande te
  Mareshall Salise !
  Nacalnikut te Serbise !
  Shkelqimi me i madh i Petrit Vasilit dhe bandes se tij eshte politika…
  E kane ndritur fare…
  Profesor politike si Petrit Vasilin eshte veshtire te gjesh ne planetin tone ! Churchilli, Kisingeri, Theceri, Merkeli, Regani, Klintoni, Ten Hsiao Pini… jane vetem shkollepaka para Petrit Vasilit e compani !
  E shpalli veten kryeminister te Shqiperise pa u caktuar ende data e zgjedhjeve…
  Shkollepaku Edi Rama dy metra burre i duket si nje liliput, nje hic …
  Aq hic sa gjashte thirrjeve telefonike te kryeministrit qe e kishte per detyre shteterore e ligjore diten e komplotit te madh ala Lul, Mehdihoxhe e co. si duket I kishte dehur avulli i rakise se Dashi Shehut, as i begenisi fare…
  Si mundej ta ulte veten ne nivelin e nje shkollpaku si Edi!?
  Larg qofte !
  U fut ne sallen e Konferences se Mukjes si Profesor, si Gjeneral, si Mareshall numer 2, si shkolleshumi i politikes !?
  Si doli !?
  Si nje qen i rrahur kur shkollepaku Rama i futi krahun Lulushit dhe gishtin ne bythe
  shkolleshumit Vasili!
  Petrit Shkolleshumi u fut ne salle si Ptoleme
  E doli prej saj si dru me pre!
  Preludi i disfates te sukseshme te Petrit Vasilit 25 qershorit 2017 qe ia hoqi jo vetem kryeministrine por edhe Tepsine !
  I iku kryeministris
  E mosomakeq !
  Cofi dhee Tepsia
  Po vjen drejtesia
  Ndaj eshte terbuar PD- LSI-a !
  Ndaj si asnjehere me pare ne politiken shqiptare dhe historine moderne nje parti e majte ka shkalluar ne ate fare feje sa do ti marre Tepsine edhe se djathtes si lidere e saj, duke bere edhe protagonistin edhe zjarrmetarin e nje zjarri qe me se shumti po e do ta demtoje Shqiperine !
  Pse! …. I bashkon paniku dhe lemeria ndaj Vetingut dhe Reformes ne Drejtesi qe edhe De Fakto dje filloi nga zbatimi .
  E shkollshumi, gjuthckaditesi, Gjenerali … Petrit Vasili dhe krejt shpura e tij nuk jane vecse losers , sic i quajne amerikanet, Humbameno !

 35. Landi says:

  Vasili nuk ka faj.Rama e ka shenderuar ne viktime,prandaj flet me vete.
  Ne nje vend normal Petron duhet ta therrase prokuroria te jape shpjegime per akuzat teper serioze.Ndryshe ose te denohet dhe ta mbylli halene ose me ndihmen e shkences mjeksore ta mbyllin ne psikiatrio ose ne ndonje azil pleqsh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *