FOTOT: Bluzat e “lali Erit” kthehen në modë, ja ku i blen Veliaj dhe sa kushtojnë

Në muajin dhjetor, i cili përkon me periudhën e festave, numri një i Tiranës shfaqet gjithnjë i veshur me bluzë me detaje festive.

Dikur konsideroheshin të dala jashtë mode dhe askush nuk i blinte, tashmë, bluzat me motive festive, kryesisht të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, falë Erion Veliajt janë kthyer në sensacion për të gjithë të rinjtë, por jo vetëm.
E nëse mendoni se ato kanë çmime të kripura, e keni gabim. BW” raporton se kryebashkiaku Veliaj i ka blerë ato në një nga dyqanet shumë pranë zyrës së tij, i cili mbahet për çmime të lira për qytetarët me të ardhura modeste.

Sikurse shihni nga këto foto të realizuara nga në dyqanin ku i blen Veliaj, çmimi i tyre është vetëm 1 750 lekë të rinj, sikurse një bluzë normale në treg. Pa shumë lekë, por me një ide krejtësisht të veçantë, kryebashkiaku Veliaj ka mundur që ta kthejë në një tipar dallues jo vetëm për të, por tashmë është kthyer në një trend për këdo, i pasur apo i varfër duke bërë që askush të mos ndihet i diferencuar në këto ditë festash.

Nëse do të përcjellësh tek miqtë dhe të afërmit energji pozitive në këto ditë festash, tashmë mjafton të ndjekësh trendin e Velia

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/Capture-20-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/Capture-20.png","attachment_id":"819378"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/26107981_10213133449124373_1698151747_o-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/26107981_10213133449124373_1698151747_o.jpg","attachment_id":"819381"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/26145381_10213133449164374_631517651_o-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/26145381_10213133449164374_631517651_o.jpg","attachment_id":"819383"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/26133968_10213133449204375_56760887_o-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/26133968_10213133449204375_56760887_o.jpg","attachment_id":"819382"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/26142331_10213133449244376_1073098659_o-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/26142331_10213133449244376_1073098659_o.jpg","attachment_id":"819380"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/veliaj-te-chic-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/veliaj-te-chic.jpg","attachment_id":"819379"}]

1 komente në “FOTOT: Bluzat e “lali Erit” kthehen në modë, ja ku i blen Veliaj dhe sa kushtojnë”

  1. bledi korca says:

    Me falni po ku eshte ky dyqani se nuk po e gjej ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *