FOTOT: Momentet më pikante nga bota e sportit gjatë 2017

Gjatë vitit 2017 janë mbajtur kampionate dhe turne në sporte të ndryshme si futboll, tenis, gara me kuaj, gara noti, atletikë, çiklizëm etj.

Momentet më të bukura dhe më interesante gjatë këtyre turneve apo ndeshjeve janë shkrepur nga fotografë të ndryshëm.

Në galerinë e mëposhte do të shikoni disa momente me të vërtetë pikante nga bota e sportit.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5a438a03d137d754912635-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5a438a03d137d754912635.jpg","attachment_id":"819507"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5a438a03314a6935485247-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5a438a03314a6935485247.jpg","attachment_id":"819498"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5a438a037680e244055153-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5a438a037680e244055153.jpg","attachment_id":"819505"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5a438a037dd08307728638-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5a438a037dd08307728638.jpg","attachment_id":"819503"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5a438a03c3ea8376601819-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5a438a03c3ea8376601819.jpg","attachment_id":"819504"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5a438a03079f9887907901-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5a438a03079f9887907901.jpg","attachment_id":"819502"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5a438a0328913552146605-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5a438a0328913552146605.jpg","attachment_id":"819501"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5a438a03ab6f9906854160-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5a438a03ab6f9906854160.jpg","attachment_id":"819500"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5a438a03314a6935485247-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5a438a03314a6935485247.jpg","attachment_id":"819498"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5a438a0352a2d045933282-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/5a438a0352a2d045933282.jpg","attachment_id":"819497"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *