Tahiri paraqitet në Prokurori, tërheq pasaportën

Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është paraqitur sot në Prokurori për të tërhequr pasaportën.

Kjo pasi Gjykatën e Apelit vendosi dje që t’i rikthejë pasaportën.

Sipas këtij vendimi, ish-ministri mund të lëvizë lirshëm jashtë vendit.

Tahiri iu blokua pasaporta  dhe karta e identitetit më datë 9 Dhjetor nga Gjykata e Krimeve të Rënda me pretendimin se ai mund të largohej nga vendi.

Po sot ai është parë në ambjetet  Prokurori për të tërhequr pasaportën dhe kartën e identitetit.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Tahiri paraqitet në Prokurori, tërheq pasaportën”

  1. Nyc says:

    Shume pas dore e keni lene Sajen, nuk na keni thene Sa here ka dhjere permjere, ka bere sex qe nga dalja e fundit. KAZAN PLEHRASH

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *