VIDEO: Niset drejt Shqipërisë trupi i 23-vjeçarit Florenc Beqiraj, mbuluar me flamurin kuqezi

Është nisur sot drejt Shqipërisë trupi i pajetë i Florenc Beqiraj i cili humbi jetën në rrethana misterioze në Marsejë të Francës.

Familjarët kanë tërhequr trupin e pajetë të 23-vjeçarit nga ambjent e morgut në Spiatlin e Marsejën,

Lamtumira e fundit Florencit do t’i jepet në qytetin e lindjes Shkodër, gjatë ditës së premte.

Vrasja e 23-vjeçarit Florenc Beqiri mbetet ende e dyshimtë, pasi autoritetet freanceze pretendojnë se Florenci ka vrarë veten, ndërkohë që hetimet për këtë ngjarje po vazhdojnë. (TemA)

Ja videot e para të dërguara nga bashkpuntorët tanë në Marsei të Francës,tërhiqja e trupit të pa jetë të Shtetasit Shqiptarë Florenc Beqiraj!

Publié par RadioMergimi.com sur mercredi 27 décembre 2017

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “VIDEO: Niset drejt Shqipërisë trupi i 23-vjeçarit Florenc Beqiraj, mbuluar me flamurin kuqezi”

 1. nje shqiptar i vertete says:

  S’ka asnje dyshim , qe vdekja e ketij te riu , vetem 23 vjeçar , meriton keqardhjen me te madhe ….por mbulimi me flamurin kombetar , eshte e tepruar . Me flamurin kombetar , mbulohen arkivolet e personave qe vdesin , apo vriten , ne sherbim te Atdheut .

 2. vlora.vlora says:

  ore keni mend ne koke na e bete si ismail qemalin,sa djem nenash jane vrare ne kufi me greqine apo jane gjuajtur nga snajperat greke ,asnje s kujtohet ,nje cope azilanti na e bete mbret dhe ceshtje te madhe ,turp te keni ,fundja i dinte pasojat ,franca s pranon azilante ,dhe me e keqja e paska fajin qeveria .Keni nje jave na keni care trapin

 3. nord.al says:

  O Zot, sa ja ulin keto njerez vleren Flamurit Kombetare.

 4. Malsori says:

  Ngushllime familjes per djalin,eshte fatkeqsi,por mbulimi me flamur kombetar eshte shume e tepruar sepse ai nuk ishte ne lufte per atdheun,por ishte emigrant i pa lighshem dhe ne kete raste vdekjes jo per atdheun i jepet ngjyrim politik.Ne Shqiperi ka politikane te ndyre qe duan te perfitojne nga fatkeqsia.Malsori.

Lini një Përgjigje te Malsori Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *