VIDEO shokuese: Fatorino ndalon autobusin dhe hedh në mes të rrugës 3 fëmijët romë

Një skenë tepër e dhimbshme ka ndodhur në linjën e urbanëve të Durrësit ku tre të mitur hidhen me forcë nga autobuzi.

Në një video të publikuar nga JOQ shihen tre fëmijë romë që udhëtonin me një prej linjave ndërqytetëse të Durrësit teksa shtyhen me forcë nga faturinoja.

Pas kësaj fëmijët janë përplasur në trotuar.

 

3 komente në “VIDEO shokuese: Fatorino ndalon autobusin dhe hedh në mes të rrugës 3 fëmijët romë”

  1. BERISHA LARGOHU says:

    Nuk eshte video shokuese, iku koha e Enverit kur ishte falas e gjitha, kerkuat demokraci, pra do te thot kapitalizem.

  2. Juli says:

    Turp tju vijë.Ne Evropë Kalamajt udhëtojnë FREEEEEE. Prandaj nuk bani përpara ju atje në Albanistan. Zoti ju dënon përditë e më shumë.

  3. Gufi says:

    Kto jan ushtria e hajduttele harizhiu dhe neper europea qe te vegjel behet hajdutia mir e beri fatina

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *