VIDEO shokuese: Fatorino ndalon autobusin dhe hedh në mes të rrugës 3 fëmijët romë

Një skenë tepër e dhimbshme ka ndodhur në linjën e urbanëve të Durrësit ku tre të mitur hidhen me forcë nga autobuzi.

Në një video të publikuar nga JOQ shihen tre fëmijë romë që udhëtonin me një prej linjave ndërqytetëse të Durrësit teksa shtyhen me forcë nga faturinoja.

Pas kësaj fëmijët janë përplasur në trotuar.

 

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...