FOTOT/ Gjergj Bojaxhi kritikon Veliajn për liqenin e Farkës: Ja çfarë ndodh përtej kamerave dhe dronëve

Gjergj Bojaxhi është shprehur kritik ndaj punës së kryebashkiakut Erion Veliaj në liqenin e Farkës.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Bojaxhi shkruan se në ujrat e këtij liqeni vijojnë të hidhen mbeturina dhe inerte ndërtimi.

“Liqeni i Farkës???

Gjate kohës që Veliaj bën propagandë duke mbjellë pemë ajo që po ndodh në po të njëjtin liqen është:

1- Hedhje mbeturinash

2- Hedhje intertesh ndertimi

Ketu ne fakt nuk vijne as kamerat e as dronet…” nënvizon Bojaxhi. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/26168167_10159730693855361_1084532011641611724_n-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/26168167_10159730693855361_1084532011641611724_n-1.jpg","attachment_id":"820208"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/26166120_10159730694115361_2186807387946395370_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/26166120_10159730694115361_2186807387946395370_n.jpg","attachment_id":"820207"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/26166044_10159730694380361_7290461536327087028_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/26166044_10159730694380361_7290461536327087028_n.jpg","attachment_id":"820206"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/25994719_10159730693960361_563253515233551343_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/25994719_10159730693960361_563253515233551343_n.jpg","attachment_id":"820205"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/26168167_10159730693855361_1084532011641611724_n-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/26168167_10159730693855361_1084532011641611724_n-1.jpg","attachment_id":"820208"}]

4 komente në “FOTOT/ Gjergj Bojaxhi kritikon Veliajn për liqenin e Farkës: Ja çfarë ndodh përtej kamerave dhe dronëve”

 1. Jimi says:

  Ore llustraxhi! Po thoj nje here te lumshin krahet e pastaj bej edhe kritika qe edhe qendrojne! Ti pretendon se Veliaj eshte Mesia?
  Te gjithe jemi te nderrgjegjeshem qe jane shume pune qe duhen ber, por per ne e rendesishme eshte se me kete njeri gjerat kane nisur te levizin per mire.

 2. Niko says:

  Bojaxhiu, turp të kesh! Mos shif qimen,FAQEZI!!
  Jemi sh .të lumtur, me të pa lodhurin VELIA!
  Ti me shokët e tu, si gjinkalla dembele, na çani bythën!!
  RROFSH MOR ERI, RROFSH MOR BIR!!👏👏👏👏🤣

 3. emigrant undefined says:

  Kujt ja thua , rilindasve edscobare? Shqiptaret kurre se kane mbrojtur Shqiperine prandaj fut hundet nga Erdogani te kinezi e Janullatusi.

  Sa per ket bojaxhiun,mos u merrni me te por me “genjeshtrat “e tij

 4. BUTRINTI says:

  DUKET SI NJE KANTJER PUNE . DI GJE CFAR DO BEHET KETU. ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *