“Skifterët” grabisin një bankë në Laç

Është grabitur pasditen e somte një bankë e nivelit të dytë në Lac.

Dyshohet se dy persona të maskuar dhe të armatosur kanë hyrë në ambjetet e bankës dhe kanë grabitur një shumë të konsiderueshme parash, por ende nuk bëhët e ditur shuma reale.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e dinamikës së ngjarjes. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *